LKL trileris: Vilmanto Dilio tritaškis pražudė „Šiaulius“

Rungtynių didvyris V.Dilys.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 23, 2014, 9:27 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 9:54 PM

Vienintelėse LKL čempionato rungtynėse ketvirtadienį – tikra drama. Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai po pratęsimo 96:93 (19:27, 18:17, 27:15, 18:23, 14:11) išvykoje palaužė „Šiaulius“.

Pergalę alytiškiams lėmė taiklus Vilmanto Dilio tritaškis likus žaisti 17 sekundžių (94:91). Pelnyti pergalingus taškus puolėjui leido tris kamuolius iš eilės puolime sugriebęs Artūras Jomantas.

Iš viso jis atkovojo net 16 atšokusių kamuolių.

Netrukus „Dzūkija“ baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Dzūkija“ galėjo laimėti be pratęsimo, bet paskutinėmis sekundėmis tolimu metimu rezultatą išlygino Vytas Šulskis.

„Dzūkija“: V.Dilys 25 (7 atk. kam.), A.Jomantas 15 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), G.Gustas ir R.Juknevičius po 11, A.Lapeta 10, M.Dixonas 9, R.Ūzas 3, M.Halilovičius 2.

„Šiauliai“: V.Šulskis 22, J.Jucikas 17 (7 atk. kam.), M.Linkevičius 15, R.Alijevas 9 (10 rez. perd.), R.Giedraitis 8, J.Lee 7, R.Olanderis 6, T.Olanderis 4, K.Bapkauskas 3.

REPORTERIS: gaisras Vilniaus daugiabutyje