Eurolyga: „Real“ Rusijoje gelbėjo paskutinis metimas

„Uniks“ ir „Real“ mačas.<br>AFP/„Scanpix“ nuotr.

Oct 24, 2014, 8:53 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 6:24 PM

Madrido „Real“ krepšininkai vos išnešė sveiką kailį iš Rusijos, kai tik per paskutinę minutę Eurolygoje sugebėjo 76:75 (19:16, 16:15, 20:25, 21:19) palaužti šeimininkę Kazanės „Uniks“ komandą. Elitinės lygos vicečempionams tai buvo antroji pergalė A - „Žalgirio“ - grupėje. Intriga šiose rungtynėse tęsėsi iki pat galo ir pergalę Madrido ekipai išplėšė Sergio Llullas, pataikęs dvitaškį su sirena.

Likus žaisti 1 minutę ir 39 sek. „Uniks“ pirmavo 72:67, tačiau tada A.Gustavas pataikė dvitaškį ir po A.Nočioni metimo rezultatas buvo 72:72. Likus žaisti 13 sekundžių S.Llullas pataikė du baudos metimus – 74:72. Netrukus smūgį „Real“ komandai smūgį sudavė Jamesas White'as – 75:74. Buvo likusios žaisti 5 sek.

Tačiau tada dvitaškį metė Sergio Llullas. Jo metimas su sirena buvo taiklus – 76:75.

„Real“ marškinėlius vilkintis Jonas Mačiulis žaidė 18 minučių ir pelnė 7 taškus (dvitaškiai: 0/1, tritaškiai: 2/5, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį bei dukart prasižengė.

„Real“: R.Fernandezas ir G.Ayonas po 10, A.Nočioni ir I.Bourousis po 9, S.Mejri 8.

„Uniks“: K.Langfordas 23, J.White'as 13, K.Kaimakoglou (11 atk. kam.) 9.

Antrąją pergalę iš eilės B grupėje iškovojo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ komanda. Ji 87:84 (15:20, 21:18, 27:25, 24:21) namuose nugalėjo Berlyno „Alba“ krepšininkus. Vokiečių klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas.

M.Kuzminskas žaidė 26 minutes ir pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 4/6, tritaškiai: 1/3, baudų metimai: 1/1), atkovojo 4 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, triskart suklydo ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Unicaja“: R.Toolsonas (8 rez. perd.) 13, J.Grangeris ir M.Kuzminskas po 12.

„Alba“: M.Baničius 16, J.McLeanas 14, R.Reddingas 12.

Kiti rezultatai

Limožo CSP – Zagrebo „Cedevita“ 71:60 (24:16, 17:15, 17:14, 13:15)

CSP: N.Boungou-Colo 17, J.Batista 11, A.Moermanas ir R.Curry po 8.

„Cedevita“: L.Babičius 14, F.Pilepičius 10, N.Gordičius 9.

Pirėjo „Olympiakos“ - Vitorijos „Laboral Kutxa“ 63:57 (17:10, 13:16, 18:19, 15:12)

„Olympiakos“: M.Lojeski 15, B.Dunstonas 10, O.Hunteras ir V.Spanoulis po 9.

„Laboral Kutxa“: F.San Emterio 14, T.Šengelija 11, C.Iversonas (7 atk. kam.) ir D.Bertanis po 8.

Sasario „Banco di Sardegna“  - Stambulo „Anadolu Efes“ 75:82 (16:24, 24:23, 16:16, 19:19)

„Banco di Sardegna“: J.Dysonas 21, R.Sandersas 15, E.Sosa 9.

„Anadolu Efes“: N.Krstičius 15, S.Lasme ir M.Janningas po 14.