K. Lavrinovičius ir R.Kaukėnas žaidė net tris pratęsimus

Italijos vyrų krepšinio čempionato trečiojo turo rungtynėse šeštadienį Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komanda, kuriai atstovauja du Lietuvos krepšininkai, išvykoje po trijų pratęsimų 118:112 (25:22, 24:17, 14:21, 17:20; 15:15, 10:10, 13:7) įveikė Varezės „Openjobmetis“ ekipą.

Lietuvos rinktinės puolėjas K.Lavrinovičius Italijos lygos rungtynėse žaidė net 39 minutes, visa komanda - 55 minutes.<br>G.Šiupario nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Oct 26, 2014, 11:12 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 3:50 PM

Svečių gretose Rimantas Kaukėnas per 32 min. pelnė 17 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/3, baudos 2/2), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Kšištofas Lavrinovičius per 39 min. surinko 15 taškų (2/7, 3/5, 2/4), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Grissin Bon“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas) komanda turnyro lentelėje žengia penkta.