Rusai laimi ir be M. Kalniečio, R. Kaukėnas neišgelbėjo italų

R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias komandoje, bet pergalei to neužteko.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2014, 8:41 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 8:38 AM

Antradienio vakarą sužaisti du Europos taurės turnyro susitikimai. Juose žaidė dvi lietuviškos komandos. Tiesa, tik vienas tautietis džiaugėsi pergale.

R.Kaukėno taškų neužteko

Rimanto Kaukėno ir brolių Lavrinovičių atstovaujamas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas namuose 59:66 (10:12, 22:13, 16:21, 11:20) nusileido Strasbūro SIG krepšininkams.

Tai buvo jau antroji Italijos komandos nesėkmė, o prancūzai vis dar nepralaimi.

R.Kaukėnas per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

Jam geriausiai talkino 12 taškų įmetęs Andrea Cinciarini (7 atk. kam., 6 kl.).

Kšištofas rungtyniavo 24 minutes, pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei prasižengė 2 kartus.

Darjušas vis dar gydosi traumą. Jis nerungtyniaus dar apie dvi savaites.

SIG klube rezultatyvumu išsiskyrė 16 taškų surinkęs Ali Traore.

Kol M.Kalnietis gydosi, rusai laimi

Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas tęsia pergalingą pasirodymą Europos taurės turnyre. Manto Kalniečio ekipa trečiajame ture 87:46 (18:14, 27:12, 17:7, 25:13) nepasigailėjo Salonikų PAOK ekipos.

Peties traumą besigydantis Lietuvos rinktinės įžaidėjas dar negali padėti Rusijos komandai.

28-erių kaunietis reabilitaciją atlieka kiek daugiau nei tris mėnesius. Gydymas gali užtrukti dar tiek pat.

Prie trečiosios „Lokomotiv“ pergalės labiausiai prisidėjo Maksimas Grigorjevas ir Krunoslavas Simonas, pelnę po 15 taškų.

Varžovams Julianas Vaugnas surinko 12 taškų.