Grįžęs į starto penketą D. Motiejūnas nenusileido NBA čempionui

Donatas Motiejūnas pelnė 12 taškų, o „Houston Rockets“ (23 pergalės ir 10 pralaimėjimų) namuose neturėjo daug vargo su „Miami Heat“ (14/20) krepšininkais.

D.Motiejūnas pelnė 12 taškų.<br>AP nuotr.

Jan 4, 2015, 7:19 AM, atnaujinta Jan 17, 2018, 2:46 AM

Per mačą „Toyota Center“ arenoje Lietuvos rinktinės aukštaūgis vėl grįžo į „Rockets“ starto penketą, o šeimininkai šventė pergalę 115:79 (23:27, 38:22, 33:11, 21:19).

Vien per pirmąjį kėlinį D.Motiejūnas surinko 9 taškus, niekuo nenusileidamas tiesioginiam savo varžovui Crisui Boshui. Dukart NBA čempionas (2012, 2013) pirmajame kėlinyje pelnė 7 taškus, bet buvo pakeistas jau po pirmųjų 8 minučių, nesusitvarkydamas su įvairiai atakavusiu lietuviu.

Antrajame kėlinyje D.Motiejūnas buvo nubaustas technine pražanga, o iš viso per aikštėje praleistas 27 min. 24 sek. pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė 2 klaidas.

„Rockets“ daugiausiai taškų pelnė Jamesas Hardenas (28), o Dwightas Howardas prie pergalės pridėjo 23 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

D.Motiejūną prieš tai iš starto penketo išstūmęs sunkusis krašto puolėjas Joshas Smithas šį kartą mačą pradėjo ant suolo. „Rockets“ naujokas per 28 minutes surinko 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Majamio komandos gretose rezultatyviausi buvo C.Boshas (15 taškų ir 4 atkovoti kamuoliai) ir Dwayne'as Wade'as (15 taškų).

Kitą mačą „Rockets“ pirmadienį išvykoje žais su „Chicago Bulls“.

Kitų mačų rezultatai:

„Orlando Magic“ – „Charlotte Hornets“ 90:98 (20:22, 9:30, 25:18, 36:28)

„Chicago Bulls“ – „Boston Celtics“ 109:104, po pratęsimo (17:23, 29:17, 23:29, 30:30; 10:5)

„Minnesota Timberwolves“ – „Utah Jazz“ 89:101 (21:20, 20:27, 20:30, 28:24)

„San Antonio Spurs“ – „Washington Wizards“ 101:92 (31:35, 27:23, 20:19, 23:15)

„Denver Nuggets“ – „Memphis Grizzlies“ 114:85 (32:22, 17:16, 34:22, 31:25)

„Portland Trail Blazers“ – „Atlanta Hawks“ 107:115 (20:29, 29:23, 26:31, 32:32)

„Los Angeles Clippers“ – „Philadelphia 76ers“ 127:91 (34:21, 28:32, 26:21, 39:17).