Donatas Motiejūnas su „Rockets“ triumfavo LeBrono žemėse

D.Motiejūnas pelnė 10 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 8, 2015, 6:11 AM, atnaujinta Jan 16, 2018, 5:25 PM

Houston Rockets“ (24/11) trenerio Kevino McHale‘o užduotis Klivlande buvo priminti Dwightui Howardui, kad „Cavaliers“ (19/17) neturi vidurio puolėjo. Kai jis tai padarė, LeBrono Jameso komanda neturėjo jokių šansų. Donato Motiejūno komanda NBA pirmenybėse išsivežė pergalę iš Klivlando – 105:93 (26:23, 23:25, 24:26, 32:19).

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ surengė lemiamą spurtą 15:5 ir privertė „Cavaliers“ pasiduoti septintąjį kartą per devynerias pastarąsias rungtynes.

Lemiamoje mačo atkarpoje D.Howardas pelnė 9 taškus ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius, o gynėjas Corey Breweris pridėjo 8 taškus paeiliui.

„Visos rungtynės pasikeitė, kai Dwightas ėmė graibstyti kiekvieną kamuolį. „Cavaliers“ mus mušė po krepšiu. D.Howardas greičiausiai tai priėmė labai asmeniškai“, – po rungtynių sakė K.McHale‘as.

Be nugaros ir kelio traumas besigydančio LeBrono Jameso Klivlando klubas žaidė šeštąjį susitikimą iš eilės.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Donatas Motiejūnas per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Jamesas Hardenas prie „Rockets“ pergalės pridėjo 21 tašką ir 9 rezultatyvius perdavimus, Dwightas Howardas surinko 17 taškų ir atkovojo net 19 kamuolių, Josho Smitho sąskaitoje – 16 taškų per 26 minutes.

„Cavaliers“ ekipai Kyrie Irvingas pelnė 38 taškus, Kevinas Love (16 atk. kam.) pridėjo 17, Tristanas Thompsonas – 11-a.

Po mainų iš „New York Knicks“ į Klivlandą persikėlęs J.R.Smithas prametė visus 5 metimus ir aikštę paliko nepelnęs nė taško.