„Blazers“ išlygino pergalių skaičių su „Warriors“

LaMarcusas Aldridge'as užfiksavo dvigubą dviženklį, kai puikiai trečiajame kėlinyje sužaidusi „Portland Trail Blazers“ (28/8) komanda 99:83 (18:23, 25:25, 33:16, 23:19) nugalėjo „Miami Heat“ (15/21) krepšininkus.

„Heat“ ir „Blazers“ mačas.<br>AP nuotr.

2015-01-09 10:14, atnaujinta 2018-01-16 14:32

L.Aldridge'as trečiajame kėlinyje pelnė 10 taškų, o iš viso surinko 24 ir atkovojo 12 kamuolių.

Wesley Matthewsas pelnė 18 taškų, o Damianas Lillardas – 16. Antrojoje mačo pusėje „Blazers“ sugriebė 28 kamuolius ir šioje statistikoje pranoko varžovus 50-42.

Dwyane'as Wade'as Majamio ekipoje pelnė 23 taškus, o Chrisas Boshas – 18.

„Blazers” išlygino pergalių skaičių su „Golden State Warriors“ klubu. Abi ekipos dabar yra iškovojusios daugiausia pergalių NBA.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo