J. Valančiūno ir „Raptors“ sugrįžimas namo – nesėkmingas

J.Valančiūnas pelnė 10 taškų.<br>AP nuotr.

Jan 9, 2015, 6:48 AM, atnaujinta Jan 16, 2018, 2:57 PM

Po šešerių rungtynių išvykose į savuosius namus sugrįžę „Toronto Raptors“ (24/11) krepšininkai sirgalių pergale nenudžiugino. Jonas Valančiūnas su ekipa 95:103 (23:31, 29:19, 14:25, 29:28) pralaimėjo „Charlotte Hornets“ (14/24) komandai, kurioje sezono rekordą pasiekė Geraldas Hendersonas, pelnęs 31 tašką.

„Raptors“ komandai taip pat nesisekė sulaikyti Kemba Walkerio. Gynėjas įmetė 29 taškus.

Pastarasis likus žaisti 19,6 sekundės pataikė tritaškį, suteikusį „Hornets“ ekipai šešių taškų pranašumą.

J.Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete. Jis sužaidė beveik 22 minutes ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 3/9, baudų metimai: 4/4), atkovojo 6 kamuolius, kartą prasižengė ir padarė klaidą.

„Raptors“ ekipoje taškais išsiskyrė K.Lowry. Jis pelnė 24 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

L.Williamso sąskaitoje – 15 taškų.

Pasibaigus antrajam kėliniui „Hornets“ treneris Steve'as Cliffordas gavo techninę pražangą, nes ginčijosi su teisėjais, tad K.Lowry trečiąjį kėlinį pradėjo baudos metimais.

Toronto komandai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.