M. Kuzminskas ir M. Grigonis su pergalėmis sveikino varžovus

M.Kuzminskas pelnė 7 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-01-11 23:17, atnaujinta 2018-01-16 09:50

Ispanijos vyrų krepšinio čempionate 16-ojo turo rungtynėse sekmadienį aikštėje pasirodę lietuviai Mindaugas Kuzminskas ir Marius Grigonis nepadėjo iškovoti pergalių.

Turnyro lyderis Malagos „Unicaja“ klubas (13 pergalių ir 3 pralaimėjimai) su M.Kuzminsku išvykoje po pratęsimo 110:114 (24:25, 21:25, 33:27, 21:20, 11:15) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje esančių čempionės „Barcelona“ (11 pergalių ir 5 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 7 taškus, po krepšiais sugriebė 2 kamuolius, sykį suklydo ir kartą prasižengė. Per daugiau nei 15 minučių (15:20) M.Kuzminskas prametė visus 3 tritaškius, pataikė visus 3 dvitaškius ir pataikė vieną baudos metimą.

Sėkmingiausiai „Unicaja“ gretose rungtyniavo Ryanas Toolsonas (25 tšk.), Calebas Greenas ir Stefanas Markovičius (po 17 tšk.).

Po 19 taškų prie pergalės prisidėjo Edwinas Jacksonas, DeShaunas Thomas bei Marcelo Huertas, 16 - Justinas Doellmanas.

Šešioliktą vietą užimanti Manresos „La Bruixa d'Or“ (4/12) ekipa su M.Grigoniu sekmadienį svečiuose pralaimėjo į keturioliktąją poziciją pakilusiai Madrido „Estudiantes“ (6/10) komandai.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 13 taškų, gynyboje atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo bei dukart prasižengė. Per daugiau nei 24 žaidimo minutes (24:16) M.Grigonis pataikė 3 tritaškius iš 6 ir 2 dvitaškius iš 4.

17 taškų svečiams pelnė Isaacas Fotu, 10 - Davinas White'as.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Pietro Aradori (22 tšk.), Urošas Slokaras (13 tšk.) bei Jaime Fernandezas (11 taškų).

Ispanijos krepšinio vicečempionas Madrido „Real“ (12/4) klubas, kuriame Jonas Mačiulis negali žaisti dėl traumos užima 2-ąją vietą.