Puikų D-Mo žaidimą nustelbė D. Howardo ir K. Garnetto muštynės

K.Garnettas ir D.Howardas vienas kitam į atlapus kibo jau penktąją rungtynių minutę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2015, 6:28 AM, atnaujinta Jan 16, 2018, 6:57 AM

Donatas Motiejūnas rezultatyviai pasisvečiavo Brukline, o „Houston Rockets“ (27/11) užtikrintai 113:99 (37:28, 23:24, 26:18, 27:29) nugalėjo „Brooklyn Nets“ komandą (16/22), bet visi daugiausia kalbėjo ne apie tai. Vakaro šou priklausė NBA superžvaigždžių Dwighto Howardo ir Kevino Garnetto muštynėms.

Sužaidus vos keturias minutes po įnirtingos kovos dėl pozicijos teisėjo jam skirta pražanga nepatenkintas „Nets“ veteranas K.Garnettas nusistūmė šalia stovėjusį D.Howardą.

29 metų „Rockets“ vidurio puolėjas nerūpestingai tėkštelėjo beveik dešimčia metų vyresniam varžovui į krūtinę.

K.Garnettas įsiuto. Jis sviedė kamuolį į D.Howardą ir judesiu galva bumbtelėjo jam į veidą.

D.Motiejūno komandos draugas jau stipriau vožė K.Garnettui kumščiu į krūtinę, o pastarasis nebesivaldė. Emocingoji NBA garsenybė veržėsi D.Howardo link ir buvo pasiruošęs kaip reikiant pamokyti jaunesnį priešininką, bet nuo rimtesnių nemalonumų gelbėjo kiti konfliktą glaistę žaidėjai.

Grumtynes iš arti stebėjo ir aikštėje buvęs D.Motiejūnas. Jis per 37 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas ir taisykles pažeidė 2 kartus.

Naudingiau už lietuvį žaidė tik Jamesas Hardenas, kurio sąskaitoje 30 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Į muštynes įsivėlęs D.Howardas pasižymėjo 8 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais. „Rockets“ žvaigždė po incidento nebuvo išvaryta iš aikštės, kitaip nei vos keturias minutes aikštėje pabuvojęs K.Garnettas.

„Nets“ komandoje Masonas Plumlee (10 atk. kam.) pelnė 24, Jarrettas Jackas ir Bojanas Bogdanovičius – po 13 taškų.

„Rockets“ tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

REPORTERIS: panaikintas R. Žemaitaičio Seimo nario mandatas