L. Jamesas auklėjo „Cavaliers“ trenerį D. Blattą

L.Jamesas po dviejų savaičių pertraukos grįžo į aikštę.<br>AP nuotr.

Jan 14, 2015, 9:13 AM, atnaujinta Jan 16, 2018, 4:04 AM

Po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžęs LeBronas Jamesas žaidė įspūdingai, bet neišgelbėjo „Cleveland Cavaliers“(19-20) ekipos. „Kavalieriai“ patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą paeiliui, išvykoje 100:107 (24:31, 27:28, 28:26, 21:22) nusileidę „Phoenix Suns“ (23-18) krepšininkams.

L.Jamesas surinko 33 taškus (8/10 dvitaškių, 3/8 tritaškių) atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau to neužteko pergalei.

Jau pirmuosius savo taškus „Cavaliers“ žvaigždė pelnė triuškinamu dėjimu į šeimininkų krepšį, o vėliau nuolat demonstravo įspūdingą formą.

L.Jameso buvo pilna visur: jis net ramino ir ant suolo sodino „Cavaliers“ trenerį Davidą Blattą, kai šis pasipiktino teisėjais, kurie viename epizode nepelnytai nuskriaudė svečių lyderį.

Likus žaisti keturias minutes, L.Jamesas išvedė svečius į priekį (97:96), bet „Suns“ krepšininkai taikliais baudų metimais (9/11) išplėšė pergalę.

„Suns“ daugiausiai taškų pelnė geriausias rungtynes per karjerą sužaidęs Markieffas Morrisas (35), Goranas Dragičius (18) ir Alexas Lenas (13).

„Cavaliers“ be L.Jameso (33 taškai) rezultatyviausi buvo J.R.Smithas (29), Tristanas Tompsonas (10), Kyrie Irvingas (9) ir Kevinas Love'as (9).