„Cavs“ nebesustabdė ir K. Bryanto rekordas, LeBronas – abejingas

„Cavaliers“ – „Lakers“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jan 16, 2015, 8:22 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 11:01 PM

LeBronas Jamesas Los Andžele nesėkmingai atliko dėjimą, vietoj pakeltos rankos metančiam varžovui kulniavo į puolimą, o atakuodamas švystelėjo metimą lyg per įprastą treniruotę, bet nei keistas lyderio žaidimas, nei Kobe Bryanto rekordas nebesustabdė „Cleveland Cavaliers“ (20/20). Vis dar Davido Blatto treniruojama Klivlando komanda svečiuose pranoko „Los Angeles Lakers“ (12/28) ekipą 109:102 (30:30, 27:31, 22:14, 30:27).

„Cavaliers“ nutraukė šešių iš eilės nesėkmių seriją. Iki rungtynių Los Andžele Klivlando komanda buvo pralaimėjusi 9 susitikimus iš 10.

Pralaimėjimai pakurstė aistras apie problemas „Cavaliers“ rūbinėje, esą kurių didžiausia priežastis – nepasitikėjimas treneriu Davidu Blattu.

Keistas buvo ir mačas Los Andžele. Lyg ne savas atrodė „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas.

Nors krepšininkas pelnė 36 taškus, keli jo epizodai paliko nemalonų įspūdį.

Antrojo kėlinio pabaigoje L.Jamesas netrukdomas neįkrovė ore pakabinto kamuolio iš viršaus.

Po epizodo L.Jamesas nesikrimto ir kvatojo kartu su K.Bryantu.

Geriausiu NBA žaidėju tituluojamas puolėjas stigo jam būdingo kovingumo. Pirmajame kėlinyje LeBronas nė nereagavo į priešininko mestą tritaškį. Vietoj bandymo pakelti ranką ir sutrukdyti varžovui, krepšininkas lėtu žingsniu staiga pasuko „Lakers“ krepšio link.

Antrajame kėlinyje abejingai pasisukiojęs su kamuoliu jis švystelėjo metimą lyg per treniruotę – kamuolys trenkėsi į lanką.

L.Jamesui geriausiai talkino 22 taškus įmetęs Kyrie Irvingas ir 17 pridėjęs Kevinas Love.

„Lakers“ gretose Kobe Bryantas surinko 19 taškų ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų, pasiekdamas asmeninį rezultatyvių perdavimų karjeros rekordą.

Jis vienas atliko daugiau rezultatyvių perdavimų nei visa „Cavaliers“ komanda (14).

Jordanas Hillas pridėjo 20, Nickas Youngas – 14 taškų.

Londone – nevykusi NBA reklama

Kitose rungtynėse Londone prasitęsė „New York Knicks“ krepšininkų (5/36) agonija. Dereko Fisherio treniruojama komanda 79:95 (13:31, 24:25, 19:26, 23:13) nusileido „Milwaukee Bucks“ (21/19) klubui ir patyrė jau net šešioliktąjį pralaimėjimą iš eilės.

Tai ilgiausia „Knicks“ nesėkmių serija klubo istorijoje.

Didžiojoje Britanijoje tai buvo nevykusi NBA reklama. „Knicks“ prametė dešimt pirmųjų metimų ir pirmuosius taškus pelnė vos 6-ąją minutę. „Bucks“ iki to laiko atitrūko 14:0 ir nė karto neprisileido varžovų arčiau nei per 11 taškų.

„Knicks“ tai buvo 25-asis pralaimėjimas per 26 pastarąsias rungtynes.

Carmelo Anthony pelnė 25, Travisas Wearas – 13, Jose Manuelis Calderonas (9 rez. perd.) – 11 taškų.

Nugalėtojams O.J.Mayo surinko 22, Brandonas Knightas – 20, Giannis Antetokounmpo – 16 taškų.