Į mačą vėlavęs D. Sabonis sužaidė kol kas geriausiai šį sezoną

Ilgai šešėlyje tūnojęs Domantas Sabonis prabilo. NCAA pirmenybėse 18 metų 207 cm ūgio lietuvis pelnė 18 taškų ir sugriebė 12 atšokusių kamuolių, o jo atstovaujama „Gonzaga Bulldogs“ (17/1) ekipa 78:76 (40:31, 38:45) palaužė „Pepperdine Waves“ (11/6) krepšininkus. Rezultatyviau nei šią naktį Arvydo Sabonio sūnus žaidė tik lapkričio 22-ąją, kai surinko 19 taškų. Tiesa, tada jis atkovojo tik du kamuolius. Šį kartą D.Sabonis užfiksavo dvigubą dviženklį ir per 31 minutę pataikė visus 9 mestus dvitaškius, prametė abi baudas, iš 12 kamuolių 5 atkovojo puolime, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus. Tai buvo antrasis D.Sabonio dvigubas dviženklis NCAA. Dvylika - rekordinis jo atkovotų kamuolių skaičius, o taip ilgai aukštaūgis šį sezoną dar nerungtyniavo. Nugalėtojų gretose rezultatyviau už D.Sabonį žaidė tik 24 taškus įmetęs Kyle‘as Wiltjeris. Pakeliui į areną „Bulldogs“ krepšininkai įstrigo automobilių spūstyse, nes dėl automobilių avarijos sustojo eismas vienoje judriausių gatvių. Gonzagos krepšininkai arenoje pasirodė tik likus 25 min. iki rungtynių pradžios. Varžovų treneris sutiko atidėti susitikimo pradžią 33 minutėmis. NCAA pirmenybėse D.Sabonis renka vidutiniškai 9,5 taško ir atkovoja 5,8 atšokusio kamuolio. JAV studentų krepšinio lygos reitinge Gonzagos universitetas rikiuojasi trečioje vietoje.

D.Sabonis surinko dvigubą dviženklį.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-01-16 09:14, atnaujinta 2018-01-15 23:01