EUROLYGA

„Thunder“ Oklahomoje per du kėlinius palaužė „Magic“ ekipą

NBA čempionate „San Antonio Spurs“ (26/16) komanda iškovojo trečią pergalę iš eilės. Ji savo aikštėje 89:69 (23:15, 20:12, 23:20, 23:23) nugalėjo „Utah Jazz“ (14/27) ekipą.

„Tunder“ - „Magic“.<br>AP nuotr.

Jan 19, 2015, 6:36 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 4:40 PM

Nugalėtojams 14 taškų pelnė T.Splitteris, 13 pridėjo D.Greenas. Šiose rungtynėse po traumos grįžęs K.Leonardas pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Sekmadienio naktį jis vėl išgąsdino „Spurs“ trenerį Greggą Popovichių, kuomet pirmojo kėlinio pradžioje po grubios R.Goberto pražangos liko gulėti ant parketo. „Buvau mirtinai išsigandęs“, - po rungtynių prisipažino treneris.

„Jazz“ ekipai 13 taškų pelnė R.Gobertas, jis taip pat atkovojo 18 kamuolių. 10 taškų pridėjo G.Haywardas, 9 – D.Favorsas. Jis atkovojo ir 13 kamuolių.

Oklahoma City Thunder“ (20/20) komanda išvykoje 127:99 (37:20, 42:25, 24:31, 24:23) sutriuškino „Orlando Magic“ (15/29) ekipą.

Pergalingą persvarą svečiai susikrovė per pirmuosius du kėlinius, po kurių pirmavo 79:45.

Nugalėtojams K.Durantas pelnė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

17 taškų pelnė R.Westbrookas, po 16 taškų pridėjo D.Waitersas ir S.Ibaka. Pastarasis atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkams 23 taškus pelnė V.Oladipo. E.Paytonas surinko 19 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. N.Vucevičius pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.