M. Kuzminskas - vienas pagrindinių „Unicaja“ pergalės kalvių

Keturioliktą pergalę Ispanijos

M.Kuzminskas pelnė 15 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jan 19, 2015, 6:57 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 4:40 PM

Svariai prie pergalės prisidėjo Mindaugas Kuzminskas - 15 taškų, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 2 pražangos. Per 26 su puse minutės jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 5 bei vienintelį baudos metimą.

18 taškų nugalėtojams pelnė Ryanas Toolsonas, 16 - Carlosas Suarezas, po 10 - Jonas Stefanssonas bei Vladimiras Golubovičius.

Svečių gretose išsiskyrė Alexas Mumbru (23 tšk.), Marko Todorovičius (12 tšk.) ir Raulis Lopezas (10 taškų).

Tryliktą pergalę iškovojo ir į antrą vietą pakilo be Jono Mačiulio rungtyniaujantis šalies vicečempionas Madrido „Real“ klubas, svečiuose 83:66 (15:13, 26:13, 23:19, 19:21) nugalėjęs septynioliktoje pozicijoje esančią Manresos „La Bruixa d'Or“ (4/13) ekipą su Mariumi Grigoniu.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė Isaacas Fotu (12 tšk.), M.Grigonis (10 tšk.) ir Andrew Ogilvy (9 taškai).

Per 27 minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 5 ir 2 dvitaškius iš 5. Be to jis sigriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

17 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Sergio Llullas, po 9 - Felipe Reyesas, Gustavo Ayonas ir Salahas Mejri.