Patikimai žaidęs D.Motiejūnas stebėjo nesuvaldomą J.Hardeno šou

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Jan 20, 2015, 6:38 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 2:15 PM

Donatui Motiejūnui pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio iki penktojo dvigubo dviženklio šį sezoną, bet aikštėje buvo vyrukas vardu Jamesas Hardenas, kuris pasirūpino, kad „Houston Rockets“ (29/13) NBA reguliariajame sezone 110:98 (29:21, 26:24, 34:23, 21:30) nepaliktų daug vilčių „Indiana Pacers“ (15/28) ekipai.

„Rockets“ snaiperis J.Hardenas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – pelnė net 45 taškus, pataikydamas 5 dvitaškius iš 6 ir 7 tritaškius iš 12 (14/15 baud.). 25 metų 196 cm ūgio gynėjas dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

D.Motiejūnas žaidė naudingai. 24 metų 213 cm ūgio puolėjas per 34 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 5 kartus.

Dwightas Howardas (17 atk. kam.) prie pergalės pridėjo 14, Corey Breweris – 13 taškų.

„Pacers“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė atsarginiai C.J.Milesas ir Donaldas Sloanas, pelnę atitinkamai 23 ir 17 taškų.

Praėjusiose rungtynėse su „Golden State Warriors“, kuriose „Rockets“ pralaimėjo 106:131, J.Hardenas tepelnė 11 taškų. Tuo tarpu mače su „Pacers“ jau po dviejų kėlinių jo sąskaitoje buvo net 33 taškai – daugiausia karjeroje iki ilgosios pertraukos.

Tai buvo 18-osios J.Hardeno rungtynės, kuriose jis pelnė per 30 taškų.

„Jamesas turi MVP sezoną“, – „Rockets“ lyderį gyrė „Pacers“ treneris Frankas Vogelis.

„Tai jam – ypatingi metai. Prieš kai kuriuos jo metimus buvo net neįmanoma apsiginti“, – auklėtinį gyrė ir „Rockets“ strategas Kevinas McHale‘as.