„Neptūnas“ Klaipėdoje nusileido „Besiktas“ ekipai

J.Sinica.<br>A.Kubaičio nuotr. iš archyvo

Jan 21, 2015, 6:11 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 9:59 AM

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai permainingose rungtynėse savo aikštėje turėjo šansą sugauti pergalės paukštę, tačiau juo nepasinaudojo. Klaipėdiečiai 62:69 (16:14, 7:12, 16:15, 23:28) nusileido Stambulo „Besiktas“ ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Europos taurės turnyro antrojo etapo M grupėje.

Galimybė. „Neptūnas“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje turėjo galimybę ne tik pavyti varžovus, bet ir persverti rezultatą. Likus pusei minutės M.Shakuras perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, o Turkijos komanda užsidirbo dar ir techninę pražangą. Vis dėlto, tuo pasinaudoti klaipėdiečiams nepavyko. M.Shakuras pataikė du baudos metimus iš trijų (60:62). Klaipėdiečiai turėjo kamuolį, tačiau suklydo D.Gailius. J.Sinica buvo priverstas prasižengti, o R.Broekhoffas sumetė abi baudas.

“Neptūnas“: D.Zavackas 14, D.Gailius 12, M.Mažeika 10, V.Šarakauskas ir M.Shakuras po 6, M.Girdžiūnas 5, J.Sinica 4, A.Butkevičius 3, S.Galdikas 2.

“Besiktas“: J.Johnsonas 18, Ch.Loftonas 17, K.Bajramovičius 11, E.Taskiranas, J.Hollandas ir E.Atsuras po 6, R.Broekhoffas 5.

Pirmasis kėlinys

1 min. D.Zavackas rungtynes atidarė tolimu metimu.

2 min. E.Taskiranas pataikė dvitaškį, bet tuo pačiu atsakė M.Shakuras (5:2).

3 min. J.Johnsono 2 taškai sumažino skirtumą iki minimumo (4:5).

5 min. Beveik 2 minutes komandoms nepavyko pelnyti taškų, tylą nutraukė D.Gailiaus tritaškis (8:4).

6 min. E.Taskiranas pataikė dvitaškį, o D.Zavackas sumetė abi baudas (10:6).

7 min. J.Johnsonas pelnė 2 taškus, o prie baudų metimo linijos stojęs D.Gailius buvo taiklus (12:8).

8 min. M.Girdžiūno dvitaškis padidino šeimininkų pranašumą iki 6 taškų (14:8).

9 min. Ch.Loftonas pataikė tolimą metimą, o M.Mažeika sumetė abi baudas (16:11).

10 min. Kėlinį dviem taikliais baudų metimais užbaigė J.Hollandas ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (14:16).

Antrasis kėlinys

11 min. M.Mažeika kėlinį pradėjo dvitaškiu (18:14).

13 min. M.Girdžiūno tritaškis padidino skirtumą 7 taškų (21:14).

14 min. Antrajame kėlinyje komandos vangiai rinko taškus. Pirmuosius savo taškus svečiai pelnė sužaidus keturias minutes, pasižymėjo Ch.Loftonas (16:21).

15 min. Ch.Loftonas pelnė dvitaškį (18:21).

16 min. E.Atsuras 2 taškais atsakė į M.Shakuro dvitaškį (23:20).

17 min. Svečiai pelnė 4 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą 24:23.

18 min. K.Bajramovičius padidino varžovų pranašumą iki 3 taškų (26:23).

20 min. Kėlinio pabaigoje A.Butkevičius suklydo, tačiau varžovams pelnyti taškų nepavyko.

Trečiasis kėlinys

21 min. E.Taskirano dvitaškis padėjo varžovams padidinti pranašumą iki 5 taškų (28:23).

22 min. Svečiai pelnė 4 taškus be atsako (32:23).

23 min. „Neptūno" tylą tritaškiu nutraukė D.Zavackas (26:32).

25 min. J.Johnsonas sumetė abi baudas, o D.Zavackas smeigė dar vieną tritaškį (29:34).

26 min. V.Šarakauskas dvitaškiu sumažino skirtumą iki 3 taškų (31:34).

27 min. 3 taškus pelnę varžovai vėl atitolo iki 6 taškų (37:31).

28 min. M.Mažeika sumetė abi baudas (33:37).

29 min. V.Šarakauskas sumetė abi baudas ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (35:37).

30 min. Ch.Loftonas sumetė abi baudas, o J.Sinica pataikė tolimą metimą (38:39). Netrukus jis pridėjo ir vieną baudos metimą, o K.Bajramovičius kėlinį baigė dvitaškiu (41:39).

Ketvirtasis kėlinys

31 min. A.Butkevičiaus tritaškis išvedė šeimininkus į priekį (42:41), tačiau netrukus Ch.Loftonas taip pat pataikė iš toli ir grąžino persvarą svečiams.

33 min. Varžovai pelnė 4 taškus iš eilės (48:42).

34 min. D.Gailius pataikė tritaškį (45:48).

35 min. K.Bajramovičius pelnė dvitaškį, o E.Atsuras pridėjo tolimą metimą (53:45).

37 min. J.Johnsono dvitaškis padidino skirtumą iki 8 taškų (58:50).

40 min. Likus pusei minutės M.Shakuras perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, o Turkijos komanda užsidirbo dar ir techninę pražangą. Vis dėlto, tuo pasinaudoti klaipėdiečiams nepavyko. M.Shakuras pataikė du baudos metimus iš trijų (60:62). Klaipėdiečiai turėjo kamuolį, tačiau suklydo D.Gailius. J.Sinica buvo priverstas prasižengti, o R.Broekhoffas sumetė abi baudas (64:60).