„Rockets" triumfavo su sirena, D. Motiejūnas – tarp lyderių

D.Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą „Rockets“ komandoje.<br>AP nuotr.

Jan 24, 2015, 8:32 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 4:54 AM

Donatas Motiejūnas ant Fynikso arenos parketo atsitraukė toli į dešinįjį kampą, išsiskirstė ir dar trys „Houston Rockets“ (30/14) žaidėjai. Viskas tam, kad Jamesas Hardenas individualiomis pastangomis įveiktų priešininko gynybą ir išplėštų pergalę paskutinėmis sekundėmis. Snaiperis nenuvylė. J.Hardenas klaidinančiu judesiu apgavo vieną priešininką, o per kito rankas švystelėjo dvitaškį ir išplėšė „Rockets“ pergalę prieš „Phoenix Suns“ (26/19) – 113:111.

„Puikus jausmas“, – neslėpė ir pats 33 taškus pelnęs bei 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs rungtynių didvyris.

„Rockets“ iššvaistė 16 taškų pranašumą, bet „Suns“ septynių iš eilės pergalių namuose serija galiausiai nutrūko.

Nepadėjo ir svarbi Hjustono ekipos netektis dar pirmojo kėlinuko pabaigoje – dėl traumos aikštelę paliko „Rockets“ vidurio puolėjas Dwightas Howardas.

Donatas Motiejūnas aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir perėmė vieną, kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Jis buvo antras pagal rezultatyvumą „Rockets“ gretose. Po 14 taškų surinko Patrickas Beverley, Joshas Smithas bei Corey Breweris.

„Suns“ klubui Ericas Bledsoe (8 atk. kam., 9 rez. perd.) pelnė 25, Isiaiah Thomasas – 22, Markieffas Morrisas – 21 tašką.

Fynikso komandos lyderis Goranas Dragičius tepelnė 2 taškus.

Paskutinį kartą geresnį pergalių ir pralaimėjimų santykį įpusėjus NBA reguliariajam sezonui „Rockets" turėjo tik 1996 metais (32-12).