J. Valančiūnas su „Raptors“ vos nepaslydo autsaiderių tvirtovėje

J.Valančiūnas galėjo praleisti mačą, bet aikštėje pasirodė.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jan 24, 2015, 8:44 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 4:54 AM

Jonas Valančiūnas ir „Toronto Raptors“ krepšininkai turėjo gerokai paplušėti, kad išvengtų skaudaus NBA autsaiderių antausio. Tačiau Kyle‘o Lowry šou išgelbėjo vienus Rytų konferencijos lyderių. „Raptors“ išvykoje 91:86 (22:30, 26:11, 15:21, 28:24) palaužė „Philadelphia 76ers“ ekipą.

„Raptors" tragiškai pradėjo susitikimą ir po pirmųjų penkių minučių atsiliko 0:15.

Vis dėlto Toronto krepšininkai sugebėjo grįžti į rungtynes, bet ketvirtojo kėlinio viduryje „76ers“ dar pirmavo 9 taškais 77:68.

Iniciatyvos ėmėsi įžaidėjas K.Lowry. Ketvirtajame kėlinyje jis pelnė 17 iš 21 savo taško ir atvedė „Raptors“ į pergalę 91:86.

„Džiaugiuosi, kad sugebėjo atsitiesti, bet esu nepatenkintas žaidimu. Negalime taip žaisti“, – po mačo sakė „Raptors“ strategas Dwane‘as Casey.

J.Valančiūnas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.

Lietuvis kenčia kairės blauzdos skausmus, dėl kurių „Raptors“ svarstė patausoti „centrą“ Filadelfijoje.

Patrickas Pattersonas (13 atk. kam) pridėjo 14, Greivisas Vasquezas – 12 taškų.

„76ers“ komandai Robertas Covingtonas pelnė 18, K.J.McDanielsas – 14 taškų.