Pasakiška – K. Thompsonas per kėlinį pelnė net 37 taškus

2015-01-24 08:54, atnaujinta 2018-01-15 04:54

Golden State Warriors“ (35/6) komandos snaiperis Klay‘us Thompsonas trečiajame kėlinyje vienas pats pelnė net 37 taškus ir pagerino NBA visų laikų rekordą. Iš viso jis įskraidino net 52 taškus, o „Warriors“ 126:101 (34:25, 22:26, 41:22, 29:28) nepaliko vilčių „Sacramento Kings“ (16/27).

52 taškai – asmeninis 24 metų 201 cm ūgio atakuojančio gynėjo rekordas.

Trečiajame kėlinyje jis pelnė 37 iš viso 41 „Warriors" taško. K.Thompsonas pataikė visus 13 metimų, iš kurių 9 buvo tritaškiai.

Paskutinis per kėlinį pelnytų taškų rekordas priklausė Carmelo Anthony. 2008 metais jis pelnė 33 taškus.

Be to, devyni per kėlinį pataikyti tritaškiai taip pat yra NBA rekordas. Ankstesnis jo savininkas – Joe Johnsonas (8).

K.Thompsonas iš viso pataikė 5 dvitaškius iš 10, net 11 tritaškių iš 15 ir 9 baudas iš 10.

„Kai pataikiau keletą sunkių metimų, supratau, kad sunkiai galiu pramesti. Neįsivaizdavau, kad galiu taip mesti. Dėkoju Dievui. Buvo beprotiška. Nesuprantu, kas įvyko“, – po rungtynių pasimetęs kalbėjo net pats K.Thompsonas.

Jam geriausiai talkino 19 taškų pridėjęs Marreese‘as Speightsas, Draymondas Greenas įmetė 11, Stephenas Curry (11 rez. perd.) – 10 taškų.

„Kings“ gretose DeMarcusas Cousinsas (11 atk. kam.) pelnė 28, Darrenas Collisonas – 15, Quincy Milleris – 13 taškų.

Serija.Atlanta Hawks“ krepšininkai namuose 103:93 pranoko „Oklahoma City Thunder“ ekipą ir šventė jau penkioliktąją pergalę iš eilės. Tai – komandos visų laikų rekordas. 22 taškus nugalėtojams pelnė Paulas Millsapas.

75. Tiek taškų pirmojoje rungtynių pusėje pelnė „Cleveland Cavaliers“ ekipa, kuri namuose 129:90 nušlavė „Charlotte Hornets“ komandą. LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 25 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau penktoji „Cavaliers“ pergalė iš eilės.