J. Valančiūnas sužaidė įspūdingai, „Raptors“ – pergalingai

Jonas Valančiūnas užfiksavo 14-ąjį dvigubą dviženklį šį sezoną, o „Toronto Raptors“ (29/15) namuose 114:110 (26:25, 32:28, 31:26, 25:31) palaužė „Detroit Pistons“ (17/28) krepšininkus. Starto penkete tradiciškai mačą pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 28 minutes ir pelnė 20 taškų (dvitaškiai: 9/15, baudų metimai: 2/2), atkovojo 11 kamuolių, keturiskart prasižengė.

J.Valančiūnas vėl užfiksavo dvigubą dviženklį.<br>AP nuotr.

2015-01-26 06:43, atnaujinta 2018-01-15 02:35

Jis komandoje rezultatyvumu nusileido tik D.DeRozanui, kuris pelnė 25 taškus. A.Johnsonas prie pergalės pridėjo 17 taškų.

„Puolime žaidėme gerai, tačiau mūsų gynyba buvo siaubinga. Ji tikrai buvo siaubinga“, – po rungtynių sakė „Pistons" treneris Stanas van Gundy.

Tai buvo pirmas kartas per penkis mačus, kai „Raptors“ leido varžovams pasiekti šimto taškų ribą.

„Raptors" treneris ne pirmą kartą nusprendė paskutines minutes žaisti be J.Valančiūno ir šįkart tai gailėjo pakeisti mačo eigą. Likus žaisti vos 15 minučių varžovai buvo priartėję iki 110:112, tačiau Toronto komandai pavyko atlaikyti spaudimą.

„Pistons“ komandoje gynėjas D.J.Augustinas pelnė 35 taškus, o G.Monroe – 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių. K.Caldwellas-Pope'as pridėjo 16.

Tiesioginis J.Valančiūno varžovas A.Drummondas atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 14 taškų.