K.Irvingas ir L.Jamesas pelnė daugiau nei pusę „Cavaliers" taškų

„Cleveland Cavaliers“ (26/20) komanda NBA čempionate iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Ji išvykoje 103:95 (17:19, 30:20, 28:25, 28:31) nugalėjo „Detroit Pistons“ (17/29) krepšininkus.

„Pistons“ – „Cavaliers“.<br>AP nuotr.

2015-01-28 08:00, atnaujinta 2018-01-14 21:13

Trečiojo kėlinio pabaigoje bandydamas sustabdyti J.Meeksa, L.Jamesas krito ant parketo.

„Išsigandau, nes taip koledže kažkada susilaužiau riešą. Galėjau nusileisti ant veido arba rankomis atsiremti į parketą. Kai parkritau abi mano rankos buvo nutirpusios. Dabar viskas gerai, tačiau tuomet nebuvau tuo tikras“, – sakė L.Jamesas.

Iš viso L.Jamesas per 36 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

38 taškus surinko K.Irvingas. 8 taškus prie pergalės pridėjo S.Marionas.

„Pistons“ komandai 19 taškų pelnė D.J.Augustinas, jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus. G.Monroe pelnė 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. A.Toliveris pridėjo 16 taškų.