Be klaidų atakavusį J.Valančiūną pristabdė trauma

J.Valančiūnui nesisekė stabdyti 35 taškus pelniusio B.Lopezo (dešinėje).<br>AP nuotr.

Jan 31, 2015, 8:24 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 12:59 PM

Jonas Valančiūnas atakavo be klaidų, surinko dvigubą dviženklį ir svariai prisidėjo prie „Toronto Raptors“ (32/15) pergalės rungtynėse su „Brooklyn Nets“ (18/28).

Kanados klubas išvykoje šventė pergalę po pratęsimo 127:122 (29:23, 37:31, 25:28, 22:31, 14:9).

J.Valančiūnui rungtynės prasidėjo ne itin sėkmingai – jau pirmajame kėlinyje lietuvis susižeidė dešinės kojos čiurną ir buvo priverstas palikti aikštę. Komandos rūbinėje sutavrstę koją ekipos medikai leido Lietuvos krepšininkui tęsti kovą.

Iš viso J.Valančiūnas žaidė beveik 33 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, pataikęs visus 7 dvitaškius. Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 11 kamuolių, blokavo du varžovų metimus ir kartą prasižengė.

Tiesa, „Raptors“ kolektyvas nerimauja dėl J.Valančiūno, nes šis po mačo aikštę paliko šlubčiodamas ir nėra aišku, ar jis galės rungtyniauti kitose rungtynėse.

Rezultatyviausiai Toronto komandoje žaidė D.DeRozanas, pelnęs 26 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. T.Rossas įmetė 25 taškus, A.Johnsonas, kurio dėjimas iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 12 sek. išlygino rezultatą, 24, P.Pattersonas 12.

Bruklino komandos neišgelbėjo rezultatyvusis duetas – po 35 taškus pelnę J.Jackas (8 atk. kam., 13 rez. perd.) ir B.Lopezas (12 atk. kam.). Tiesa, pastarasis turėjo progą išplėšti savo komandai pergalę, bet jo metimas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę nebuvo taiklus.

Kitas rungtynes Toronto klubas žais šeštadienį Vašingtone su vietos „Wizards“.