M.Pocius ir M.Kuzminskas – naudingi, bet komandos pralaimėjo

„Unicaja“ – „Fenerbahce“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 31, 2015, 12:22 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 1:10 PM

Penktadienį Eurolygos „Top 16“ etape sužaistos paskutinės penktojo turo rungtynės. Penktąją nesėkmę iš eilės patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ komanda.

Ji F grupėje savo aikštėje 60:68 (19:16, 11:12, 10:21, 20:19) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipai.

Lūžis šiose rungtynėse įvyko po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 10:1 ir šios persvaros sumažinti nebeleido.

M.Kuzminskas šeimininkams per 25 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai žaidė 13 taškų pelnęs J.Stefanssonas. F.Vasquezas surinko 12 taškų.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė A.Goudelockas, 17 pridėjo J.Veseley. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius. N.Bjelica pelnė 14 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

E grupėje trečiąją nesėkmę patyrė Stambulo „Galatasaray“ komanda. Ji išvykoje 77:86 (11:19, 16:23, 19:23, 31:21) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.

Martynas Pocius svečiams per 19 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

16 taškų pelnė V.Micovas, 14 pridėjo K.Gonlumas, 12 – J.Carteris.

Nugalėtojams 16 taškų surinko J.Blumas, 14 pridėjo D.Diamantidis, po 12 – V.Giankovitsas ir A.Fotsis. Pastarasis atkovojo 11 kamuolių.