Prieš sugrįžimą į aikštę M. Kalnietis nemiegojo dvi naktis

„Ar skauda?“ – iškart po Jungtinės lygos rungtynių su Maskvos CSKA žurnalistai paklausė Krasnodaro „Lokomotiv“ įžaidėjo Manto Kalniečio. 28 metų lietuvis po pusmečio pertraukos sugrįžo į aikštę ir kartu su „Lokomotiv“ nutraukė 30 iš eilės CSKA pergalių seriją 78:76.

Beveik pusmetį nežaidęs M.Kalnietis kovai su CSKA buvo mestas net 20 minučių.<br>M.Kulbio nuotr.

Feb 2, 2015, 10:12 AM, atnaujinta Jan 14, 2018, 9:44 AM

Prieš didįjį sugrįžimą 196 cm ūgio krepšininkas negalėjo užmigti dvi naktis.

„Pusę metų nežaisti ir grįžti rungtynėms su CSKA...“ – atsipūtė M.Kalnietis. Jis per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Labai džiaugiuosi pergale. Tai – svarbiausia. O pats neabejoju, kad ateityje žaisiu geriau“, – tikino Lietuvos rinktinės įžaidėjas.

Po mačo rūbinėje ant dešiniojo peties lietuvis keitė didžiulį ledo gabalą. Dėl sunkios traumos atakų organizatorius buvo priverstas praleisti 2014 metų pasaulio čempionatą Ispanijoje ir tik antroje sezono pusėje grįžo į aikštę.

„Ne, peties neskaudėjo. Aš taip mėgavausi žaidimu, kad aikštėje net pamiršau, kad man išvis kažką kažkada skaudėjo, – pasakojo M.Kalnietis. – Bet dabar atvėsiu ir šiek tiek jausiu skausmą.“

Krepšininkas nesužibėjo prieš CSKA žvaigždyną, tačiau įrodė, kad ir po ilgos pertraukos gali atlaikyti vienos geriausių Europos komandų tempą.

Aukštas kamuolio driblingas, ilgos pozicinės atakos, tikslūs perdavimai – viskas vėl buvo savo vietoje.