M. Pociaus atstovaujamą „Galatasaray“ pražudė J. Pargo tritaškis

„Galatasaray“ – „Maccabi“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 5, 2015, 10:28 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 12:26 AM

Eurolygoje ketvirtadienį žaidžiamos šeštojo turo rungtynės. Ketvirtąjį pralaimėjimą patyrė Stambulo „Galatasaray“ komanda.

Ji savo aikštėje po pratęsimo 94:97 (22:27, 27:17, 15:19, 21:22, 9:12) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusei minutės Z.Ercegas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir sumažino skirtumą iki minimumo (84:85). Tuomet J.Pargo prametė pergalę svečiams galėjusį išplėšti tritaškį, o prie baudų metimo stojęs Z.Ercegas vėl pataikė tik vieną ir išlygino rezultatą.

Iki pratęsimo pabaigos likus sekundei J.Pargo pataikė pergalingą tritaškį.

Šeimininkams Martynas Pocius per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo kamuolį, kartą suklydo.

Rezultatyviausiai „Galatasaray“ komandoje buvo 29 taškus surinkęs Z.Ercegas. 20 taškų pelnė E.Arslanas, 14 – J.Carteris.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė D.Smithas, 17 – J.Pargo.

Penktąją pergalę E grupėje iškovojo Madrido „Real“ komanda. Ji savo aikštėje 97:73 (26:16, 16:17, 24:20, 31:20) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus.

Jonas Mačiulis per 17 minučių „Real“ ekipai pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Nugalėtojams 23 taškus surinko S.Rodriguezas, 22 pridėjo R.Fernandezas. Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius. 14 taškų pelnė F.Reyesas.

Svečių komandai 22 taškus surinko M.Hezonja. 12 taškų pelnė A.Tomičius, 11 – J.Doellmanas.