Eurolyga: drama Turkijoje, M.Kuzminsko pergalė ir L.Kleizos tyla

„Fenerbahce“ ir „Laboral Kutxa“ mačas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 6, 2015, 9:50 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 9:48 PM

Penktadienį sužaisti Eurolygos „Top 16“ 6-ojo turo mačai. F grupėje ketvirtąją pergalę įsirašė Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai. Jie savo aikštėje 91:90 (20:21, 25:22, 26:22, 20:25) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubą ir pratęsė pergalių seriją iki trijų.

Dar likus žaisti porą minučių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Fenerbahce“ pirmavo 88:83, bet „Laboral Kutxa“ spurtavo ir sugebėjo persverti rezultatą. Likus žaisti 38 sekundes „Laboral Kutxa“ pirmavo 90:89, bet Stambulo ekipai pergalę lėmė du taiklūs Nemanja Bjelicos baudų metimai.

Ispanijos komandoje Mike'as Jamesas dar nepataikė tritaškio, tačiau Kimas Tillie atkovojo kamuolį puolime, bet tada nepataikė Davis Bertanis.

„Fenerbahce“ komandoje 19 taškų pelnė A.Goudelockas, 14 – N.Bjelica (15 atk. kam.). E.Preldžičiaus sąskaitoje – 13 taškų.

Ispanijos komandoje rezultatyviausias buvo F.San Emeterio, pelnęs 15 taškų.  Mike'as Jamesas pelnė 14 taškų. Tiek pat pridėjo D.Bertanis.

Kauno „Žalgirio“ – E – grupėje Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje 65:59 (13:13, 9:16, 23:16, 20:14) nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus.

„Panathinaikos“ komandoje 11 taškų pelnė L.Mavrokefalidis, o po 10 pridėjo V.Giakovits ir D.Diamantidis. Berlyno ekipoje po 11 taškų pelnė R.Reddingas ir J.McLeanas.

Lietuvio pergalė

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ F grupėje iškovojo pirmąją pergalę, kai savo aikštėje 85:76 (22:23, 24:18, 18:16, 21:19) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipą.

M.Kuzminskas žaidė 24 minutes ir pelnė 11 taškų (dvitaškiai: 4/6, tritaškiai: 0/4, baudų metimai: 3/ 4), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo. Lietuvis taip pat surinko 14 naudingumo balų.

„Unicaja“ komandoje J.Grangeris pelnė 29 taškus (dvitaškiai: 7/10, tritaškiai: 2/ 3, baudų metimai: 9/10). Jis surinko 34 naudingumo balus. 16 taškų pelnė C.Greenas, taip pat atkovojęs 8 kamuolius.

F.Vazquezas pelnė 14 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Rusijos klube T.Thompkinsas pelnė 27 taškus (dvitaškiai: 7/10, tritaškiai: 3/7, baudų metimai: 4/4) ir atkovojo 13 kamuolių. Jis surinko 33 naudingumo balus. T.Rochestie pelnė 24 taškus, o dešimt pridėjo A.Parachoskis.

Tylusis Kleiza

Lino Kleizos atstovaujama Milano „Emporio Armani“ savo aikštėje po intriguojančios kovos 71:73 (17:20, 19:14, 18:20, 17:19) pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ komandai.

L.Kleiza per beveik 19 minučių metė vieną dvitaškį ir tris tritaškius, bet taškų nepelnė. Jis atkovojo 3 kamuolius, o naudingumas buvo minus keturi balai. „Emporio Armani“ ekipoje 7 kamuolius atkovojo ir 18 taškų pelnė D.Hackettas. Tiek pat taškų pelnė M.Brooksas, o S.Samuelsas pridėjo 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Anadolu Efes“ komandoje S.Perperoglou pelnė 18 taškų. M.Bjelicos sąskaitoje – 15 taškų. Th.Heurtelis pridėjo 10.