NKL: nutrūko „Perlo-MRU“ pergalių serija, „Vilnius“ siaučia

Penktadienį NKL sirgalių dėmesį prikaustė dvejos rungtynės. Klaipėdoje vietos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (17/15) rezultatu 99:82 įveikė vienvaldį lygos lyderį Vilniaus „Perlą-MRU“ (25/7). Nuo pirmųjų minučių pirmavę šeimininkai persvarą išlaikė visų rungtynių metu. Antrajame ketvirtyje komandas skyrė net 18 taškų. Klaipėdiečiai nutraukė 8 iš eilės „Perlo-MRU“ pergalių seriją.

J.Love pelnė 21 tašką.

Feb 6, 2015, 10:04 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 9:48 PM

Nugalėtojams po 20 taškų pelnė Julius Kazakauskas ir Mindaugas Stašys. 17 taškų prie pergalės pridėjo Viktoras Chodosovskis, 12 – Laurynas Lučinskas.

Pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė 21 tašką įmetęs Antanas Udras. 18 taškų įmetė Tadas Rinkūnas, 13 – Edvinas Jezukevičius, 11 – Edvinas Šeškus.

Kita sostinės komanda „Vilnius“ (10/20) pratęsė puikią seriją ir namuose 84:81 įveikė „Palangą“ (16/16). Prie nugalėtojų komandos vairo stojus vyr. treneriui Mariui Kiltinavičiui vilniečiai per 6 rungtynes iškovojo 5 pergales. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atsiliko 13 taškų atstumu, tačiau pradėję varžovus spausti po visą aikštę sužaidė atkarpą 22:1 ir pakreipė rungtynių baigtį sau palankia linkme.

Į pergalę vilniečius vedė 28 taškus pelnęs Ignas Daukšys, Jermaine Love pridėjo 21, aukštaūgiai Pranas Skurdauskas ir Vitalijus Lukša – po 9 taškus.

„Palangos“ komandos neišgelbėjo puikiai rungtyniavę povilas Šakinis ir Adomas Drungilas, pelnę atitinkamai 24 ir 22 taškus.