NBA talentas šiurpiai krito, įspūdingai įdėjęs kamuolį į krepšį

„New Orleans Pelicans“ lyderis Anthony Davisas patyrė dešiniojo peties traumą, per „alley-oop“ dėjimą rungtynėse su „Chicago Bulls“.

„New Orleans Pelicans“ krepšininkas A.Davisas patyrė peties traumą.<br>AP nuotr.

Feb 8, 2015, 8:18 AM, atnaujinta Jan 13, 2018, 8:08 PM

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ krepšininkai bėgo į greitą ataką, kurios smaigalyje lėkė A.Davisas.

Tyreke'as Evansas pakabino kamuolį jam virš krepšio. Spaudžiamas Čikagos komandos krepšininko Tony Snello, kuris bėgo šalia, A.Davisas pagavo kamuolį, jį įdėjo ir trumpam užsikabino dviem rankomis už krepšio.

Bet per tą akimirką iš inercijos jis perdaug įsiūbavo, paleido lanką ir krito žemyn būdamas horizontalioje padėtyje.

„Pelicans“ aukštaūgis gulėjo visą minutę, paskui sunkiai kvėpuodamas pakilo. Jis bandė tęsti rungtynes, tačiau galiausiai paliko aikštę.

21 metų 208 cm ūgio A.Davisas yra viena ryškiausių kylančių NBA žvaigždžių.

Jis jau yra laimėjęs 2012 metų olimpinių žaidynių ir 2014 metų pasaulio pirmenybių auksą su JAV rinktine.

Šiame NBA čempionate A.Davisas rinko po 24,9 taško ir atkovojo po 10,4 kamuolio.

Rezultatas buvo lygus (35:35), kai jis paliko aikštę pirmajame kėlinyje.

Galiausiai „Chicago Bulls“ laimėjo šias rungtynes Naujajame Orleane 107:72.

NBA rungtynių šeštadienį rezultatai: Dallas Mavericks“ – „Portland Trail Blazers“ 111:101 (po pratęsimo), „New York Knicks“ – „Golden State Warriors“ 92:106, „Washington Wizards“ – „Brooklyn Nets“ 114:77, „Utah Jazz“ – „Sacramento Kings“ 102:90, „Milwaukee Bucks“ – Boston Celtics“ 96:93, „Philadelphia 76ers“ – „Charlotte Hornets“ 89:81.