LKL: „Pieno žvaigždžių“ legionas Prienuose palaužė šeimininkus

M.Šerniaus auklėtiniai iškovojo 15-ąją pergalę Prienuose.<br>M.Patašiaus nuotr.

Feb 14, 2015, 6:30 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 4:35 AM

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (15-11) krepšininkams pavyko išplėšti dar vieną pergalę išvykoje. Manto Šerniaus auklėtiniai šeštadienį po dramatiškos kovos 93:91 (24:26, 26:23, 24:20, 19:22)palaužė „Prienų“ (6-20) ekipą.

Svečiams pergalę lėmė sėkmingas legionieriaus iš JAV Michaelo Dixono JR žaidimas ir taiklūs baudos metimai paskutinėmis mačo sekundėmis.

Rungtynes spurtu 7:2 pradėjo svečiai (2:7). Tauras Jogėla dvitaškiu dar labiau padidino „Pieno žvaigždžių“ pranašumą (10:18). Tačiau šeimininkai atsakė spurtu 11:0 ir išsiveržė į priekį (21:18). Domantas Šeškus pelnė aštuntąjį savo tašką, tačiau rezultatyvų pirmąjį kėlinį dvitaškiu baigė Benjaminas Brustas – 26:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje D.Šeškus pataikė tritaškį, taip Prienus atitolindamas nuo varžovų (34:26). Michaelas Dixonas sumetė keturias baudas ir išlygino rezultatą (38:38). Komandos kurį laiką keitėsi taikliais dvitaškiais (46:42). T.Jogėla įspūdingu dėjimu sumažino pasvaliečių atsilikimą (46:44). Paskutinę minutę „Prienai“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį – 49:50.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva priklausė svečiams, kurie surengė spurtą 8:0 (49:58). „Prienų“ bandymus priartėti „Pieno žvaigždės“ vertė niekais – svečių persvara padidėjo iki dviženklės (57:69). Prieniškių šeši taškai iš eilės grąžino intrigą (63:69). Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar labiau priartėjo, tačiau ketvirtį tolimu metimu baigė B.Brustas – 69:74.

Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais metimais (78:81). Visgi tuomet Arnas Labuckas pataikė sudėtingą tritaškį, Simonas Kymantas pridėjo keturis taškus ir „Prienai“ išsiveržė į priekį (85:81).

M.Dixono 5 taškai iš eilės grąžino pranašumą svečiams (85:86).

Martynas Linkevičius dvitaškiu su pražanga išvedė šeimininkus į priekį (88:86). M.Dixonas pataikė dar vieną tritaškį (88:89). Paulius Ivanauskas prametė abi mestas baudas ir nors vėliau gynėjas pataikė tritaškį, tačiau to „Prienų“ pergalei neužteko – 91:93.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 21 tšk., Simonas Kymantas 20 tšk., Domantas Šeškus 15 tšk., Arnas Labuckas 9 tšk., Gediminas Maceina 8 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 23 tšk., Gytis Sirutavičius 14 tšk., Laimonas Kisielius 12 tšk., Aidas Viskontas ir Benjaminas Brustas po 9 tšk., Tauras Jogėla ir Alexas Oriakhi po 8 tšk.