NCAA – žvėriškas D. Sabonio dėjimas ir solidus pasirodymas

D.Sabonis NCAA renka vidutiniškai 9,9 taško ir atkovoja 7,2 kamuolio.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-02-15 08:59, atnaujinta 2018-01-13 04:13

Domanto Sabonio „Gonzaga Bulldogs“ komanda nesuka iš pergalių kelio. Itin nerezultatyviose NCAA čempionato rungtynėse lietuvio ekipa 56:48 (30:30, 26:18) palaužė „Pepperdine Waves“ krepšininkus.

18 metų 208 cm ūgio puolėjas per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

D.Sabonis sužibėjo efektingu epizodu. Pirmojo kėlinio viduryje jis nepaisė varžovo gynybos ir atkovojęs kamuolį puolime galingai sugrūdo jį į krepšį.

Lietuvis riaumodamas grįžo į savo aikštės pusę, o „Bulldogs“ sirgaliai iš susižavėjimo šokinėjo savo vietose.

Rezultatyviau už D.Sabonį nugalėtojų gretose žaidė tik Kevinas Pangosas ir Kyle‘as Wiltjeris, įmetę atitinkamai 19 ir 13 taškų.

Pralaimėjusiems 13 taškų surinko Stacy Davisas.

Paskutinį kartą taip nerezultatyviai „Bulldogs“ žaidė prieš metus, kai rungtynėse su Memfio universitetu sukrapštė tik 54 taškus.

Tiesa, Gonzagos ekipos gynyba buvo auksinė – po pertraukos praleido tik 18 taškų ir varžovams leido atakuoti vos 29 procentų taiklumu.

„Bulldogs“ su 26 pergalėmis ir vos 1 pralaimėjimu NCAA reitinguojama trečiojoje vietoje.

„Bulldogs“ ekipai priklauso ilgiausia namuose laimėtų rungtynių serija – net 40 pergalių. Beje, Gonzagos universitetas pirmasis NCAA šį sezoną pasiekė 26 pergales.