J.Valančiūno dvigubą dviženklį apkartino „Raptors“ pralaimėjimas

Jonas Valančiūnas dominavo po krepšiais ir rinko taškus, bet „Toronto Raptors“ (37/19) komandai nepavyko išvykoje palaužti „New Orleans Pelicans“ (29/27) krepšininkų. Pastarieji sugadino dvigubą dviženklį užfiksavusio J.Valančiūno vakarą, kai šventė pergalę 100:97 (17:28, 27:28, 23:18, 33:23).

J.Valančiūnas (17) pelnė 17 tašų ir atkovojo 14 kamuolių.<br>AP nuotr.

Feb 24, 2015, 6:44 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 12:37 PM

J.Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir gavo daug minučių. Lietuvos rinktinės „centras“ žaidė 36 min., per kurias pelnė 17 taškų (dvitaškiai: 5/10, baudų metimai: 7/10), atkovojo 14 kamuolių (5 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, perėmė du kamuolius, kartą suklydo ir blokavo varžovo metimą.

„Raptors" treneris J.Valančiūną ant suolo pasodino likus žaisti 6 minutes, kai komanda pirmavo. Į aikštę lietuvį jus sugrąžino likus minutei, bet J.Valančiūnui neužteko laiko, kad padarytų įtaką baigčiai.

Pagal rezultatyvumą savo ekipoje jis nusileido tik Kyle'ui Lowry, pelniusiam 22 taškus. Pastarasis likus žaisti 6 sekundes nepataikė metimo iš po krepšio, galėjusio „Raptors“ ekipai suteikti pranašumo. Jamesas Johnsonas pridėjo 15 taškų.

„Pelicans“ komandoje rezultatyviausi buvo nuo atsarginių suolo pakilę žaidėjai. Luke'as Babbittas atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 18 taškų. Kitas atsarginis Alexis Ajinca pelnė 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Norrisas Cole'as pelnė 15.

Dar likus žaisti beveik tris minutes po D.DeRozano dėjimo „Raptors“ pirmavo 93:88, bet tada L.Babbittas pataikė du tritaškius iš eilės ir „Pelicans“ išsiveržė 94:93. Netrukus D.DeRozanas nepataikė ir T.Evansas pridėjo dar du taškus.

K.Lowry likus žaisti minutę skirtumą mažino iki 95:96,  o tada dviem baudų metimais išvedė „Raptors“ į priekį – 97:96.

Tačiau „Raptors“ strigo. A.Ajinca pelnė dvitaškį, K.Lowry nepataikė ir beveik 30 sekundžių tęsėsi nesėkmingų bandymų serija, kurią baudų metimais užbaigė J.Fredette, įtvirtinęs „Pelicans“ pergalę 100:97.