D. Motiejūnas sukosi užtikrintai, o „Rockets“ įveikė prakeiksmą

Donatas Motiejūnas puikiai išnaudojo jam suteiktas minutes – buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje, o iki dvigubo dviženklio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio. Tačiau „Houston Rockets“ (39/18) sirgaliams svarbiausia tai, kad jų komandai pavyko nutraukti nesėkmių prieš „Los Angeles Clippers“ (37/21) seriją. „Rockets“ 110:105 (27:26, 35:34, 22:25, 26:20) savo aikštėje įveikė varžovą, kurio nugalėjusi nebuvo nuo 2013 metų kovo 30 dienos.

D.Motiejūnas pelnė 18 taškų.<br>AP nuotr.

Feb 26, 2015, 6:52 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 6:49 AM

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 33 minutes bei 33 sekundes. Lietuvos rinktinės aukštaūgis pelnė 18 taškų (dvitaškiai: 4/7, tritaškiai: 3/ 4, baudų metimai: 1/ 2), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

„Rockets“ komandoje dvigubą dviženklį pasiekė Jamesas Hardenas, pelnęs 21 tašką ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Nuo atsarginių suolo pakilęs Corey Breweris pridėjo 20 taškų.

„Clippers“ komandoje 24 taškus pelnė Jamalas Crawfordas. 22 taškus pridėjo Chrisas Paulas, atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų. Tiek pat taškų pelnė ir DeAndre Jordanas. Jis dar atkovojo 19 kamuolių.

„Rockets“ komanda jau antrąjį mačą pradėjo be Pato Beverley. Krepšininkas žaisti negali dėl į gripą panašaus viruso.

„Rockets“ ketvirtajame kėlinyje spurtą surengė likus žaisti 5 minutes. Tuomet  po J.Hardeno ir C.Brewerio metimų Hjustono klubas nuo 99:93 skirtumą padidino iki 106:93.

„Clippers“ į spurtą reagavo taškais ir skirtumą sumažino iki 105:109, tačiau jau buvo likę žaisti 38 sekundes. J.Hardenas dar pridėjo vieną taiklų baudos metimą, o tada sekė netaiklių metimų serija, kuri baigėsi „Rockets“ ekipos naudai.