Jamaikiečio rekordas grąžino „Emporio Armani“ į pergalių kelią

2015-02-26 22:16, atnaujinta 2018-01-12 04:23

Ketvirtadienį Eurolygoje prasidėjo „Top 16“ etapo antrojo rato kovos.

Milano „Emporio Armani“ komanda su Linu Kleiza nutraukė keturių pralaimėjimų seriją F grupėje ir iškovojo antrąją pergalę.

Italijos klubas išvykoje 85:76 (27:18, 23:22, 14:16, 21:20) nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipą.

L.Kleiza nugalėtojams per 19 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškis, 1/4 tritaškis, 6/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius.

Fantastiškai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Samardo Samuelsas, surinkęs net 47 naudingumo balus. Jis pelnė 36 taškus (14/16 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 8/11 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Tai – šio sezono Eurolygos rezultatyvumo rekordas. Jo pasirodymas – tarp trijų geriausių Eurolygos „Top 16“ etapo istorijoje.

Šeimininkams 21 tašką pelnė T.Rochestie, 13 pridėjo D.Chvostovas. Po 10 taškų surinko J.Baburinas, S.Antonovas ir T.Thompkinsas.

E grupės lyderė Madrido „Real“ komanda neturėjo problemų su serbais. Karališkasis klubas savo aikštėje 85:61 (16:18, 24:11, 20:17, 25:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo 18:16. Tačiau antrajame kėlinyje laimėję atkarpą 12:2 šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą ir varžovų arčiau nebeprisileido.

Jonas Mačiulis šeimininkams per 15 minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Nugalėtojams 17 taškų surinko J.Carrollas. 15 taškų pridėjo R.Fernandezas, 13 – S.Rodriguezas.

Svečiams 21 tašką pelnė M.Marjanovičius, jis taip pat atkovojo 13 kamuolių. 13 taškų surinko M.Zirbesas (9 atk. kam.), 8 – M.Williamsas (8 rez. perd.).

Kitose E grupės rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ savo aikštėje 73:70 (22:17, 16:13, 16:22, 19:18) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusei minutės J.Gistas sumetė abi baudas ir svečiai priartėjo iki 3 taškų (68:71). Tuomet A.J.Slaughteris prasižengė, o J.Pargo ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo (73:68) ir per likusį laiką išlyginti rezultato „Panathinaikos“ nepavyko.

Nugalėtojams 16 taškų surinko J.Pargo. Po 10 taškų pridėjo A,Tyusas, Y.Ohayonas ir J.Alexanderis.

Graikams 16 taškų pelnė B.Giankovitsas, 15 pridėjo N.Pappas, 12 – J.Gistas.