A.Kirilenka grįžo, M.Teodosičius nesivaldė, o CSKA pralaimėjo

CSKA ir „Fenerbahce“ mačas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2015, 9:02 PM, atnaujinta Jan 12, 2018, 1:56 AM

Penktadienį vyksta Eurolygos „Top 16“ etapo aštuntojo turo dvikovos. Maskvos CSKA krepšininkams teko sumokėti už miegą rungtynių pradžioje, kai Stambulo „Fenerbahce“ komanda galėjo netrukdoma išsiveržti 10:0. CSKA pusę kėlinio nepelnė taškų ir suteikė „Fenerbahce“ ekipai pasitikėjimą savo jėgomis. Galiausiai Maskvos komanda savo aikštėje 75:81 (10:17, 27:22, 21:20, 17:22) pralaimėjo Turkijos komandai ir įsirašė antrąjį pralaimėjimą F grupėje.

„Fenerbahce“ komandai tai buvo šeštoji pergalė ir penktoji iš eilės.

Pralaimėjimas nuliūdino iš NBA sugrįžusį Andrejų Kirilenką. Apie karjeros pabaigą galvojanti Rusijos krepšinio žvaigždė sužaidė 5 minutes. Jis pataikė vieną dvitaškį iš dviejų ir prametė baudos metimą. A.Kirilenka taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko du naudingumo balus.

Rungtynėse nepavyko išvengti ir emocijų. Kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Fenerbahce“ pirmavo 74:72, M.Teodosičius nesuvaldė nervų, gavęs pražangą. Jis vos nepuolė teisėjo, tačiau ir šiek tiek menkesnės emocijos kainavo daug – serbas buvo išvarytas iš aikštės, o jam skirtos dvi techninės pražangos. Po jų „Fenerbahce“ įgijo pranašumą 77:72.

„Fenerbahce“ komandoje po 14 taškų pelnė A.Goudelockas ir J.Vesely. 13 prie pergalės pridėjo B.Bogdanovičius. CSKA ekipoje 18 taškų pelnė N.de Colo, 14 pridėjo M.Teodosičius, o S.Weemsas pelnė 13 taškų.

Lietuvis nespindėjo

Mindaugui Kuzminskui ir Malagos „Unicaja“ komandai antrąja pergale „Top 16“ etape pasidžiaugti dar netenka. „Unicaja“ išvykoje 72:77 (17:11, 16:18, 19:26, 20:22) pralaimėjo F grupės lyderei Pirėjo „Olympiakos“ ekipai. Pastarajai į pirmąją vietą pakilti leido CSKA pralaimėjimas.

M.Kuzminskas žaidė beveik 22 minutes ir pelnė vos tris taškus. Jis prametė dvitaškį ir pataikė vieną iš keturių tritaškių. M.Kuzminskas taip pat atkovojo 4 kamuolius, triskart suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko vieną naudingumo balą.

„Unicaja“ komandoje J.Grangeris pelnė 13 taškų, o K.Vasileiadis ir W.Thomasas (8 atk. kam.) po 9.

Pirėjo ekipoje V.Spanoulis atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir pelnė 18 taškų. Jis pataikė 10 mestų baudos metimų, prametė du tritaškius ir pataikė keturis iš aštuonių dvitaškių. V.Spanoulis surinko 26 naudingumo balus.

G.Printezis pelnė 13 taškų.

Kitos rungtynės

Stambulo „Anadolu Efes“ – Vitorijos „Laboral Kutxa“ 84:87 (13:25, 20:25, 30:15, 21:22)

„Anadolu Efes“: D.Šaričius 18, Th.Heurtelis 17, N.Krtičius (12 atk. kam.) 16.

„Laboral Kutxa“: F.San Emeterio 22, C.Iversonas (11 atk. kam.) 17, D.Bertanis 14.

Barcelona“ – Berlyno „Alba“ 92:82 (13:14, 27:18, 19:14, 18:31, 15:5) po pratęsimo

„Barcelona“: J.Doellmanas 17, A.Tomičius 16, J.C.Navarro 14.

„Alba“: R.Reddingas ir A.Renfroe po 20, L.Radoševičius 19