J. Hardenas vėl siautėjo, D. Motiejūnas – tarp rezultatyviausių

J.Hardenas vėl atlaikė lyderio naštą, kai labiausiai to reikėjo „Houston Rockets“ (47/23) klubui. NBA reguliariojo sezono rungtynėse kairiarankis gynėjas pelnė 44 taškus, iš jų 19 – ketvirtajame kėlinyje, o iš jų 12 – per lemiamas keturias rungtynių minutes ir nutiesė savo komandai kelią į pergalę. Hjustono komanda išvykoje 110:100 (26:15, 27:24, 23:29, 34:32) nugalėjo „Indiana Pacers“ ekipą.

D.Motiejūnas klausosi trenerio K.McHale'o nurodymų.<br>AP nuotr.

Mar 24, 2015, 6:37 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 11:03 AM

J.Hardenas per 43 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 13, 3 tritaškius iš 8 ir 21 baudos metimą iš 22, taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Vienas didžiausių iššūkių – sustabdyti tokį gynėją neprasižengus. Jis turi įvairiausių triukų, kaip priversti prasižengti varžovą, o mūsų gynėjai dar jauni, todėl mes šioje situacijoje gerai savo darbo neatlikome“, – pripažino „Pacers" treneris F.Vogelis.

J.Smithas įmetė 18 taškų, o trečias pagal rezultatyvumą „Rockets“ komandoje buvo D.Motiejūnas – starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 1/2 tri., 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius, du kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Indianos komandai C.Watsonas pelnė 23 taškus, G.Hillas 20, R.Hibbertas (10 atk. kam.) 18.

Trečiadienį trečiąją vietą Vakarų konferencijoje užimančių „Rockets“ krepšininkų laukia rungtynės išvykoje su „New Orleans Pelicans“.