NBA: Milvokyje – pasityčiojimas, Vakaruose – maksimali intriga

„Spurs“ nepadėjo namų sienos – čempionai atsidūrė ant prarajos ribos.<br>AP nuotr.

May 1, 2015, 10:47 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 7:23 AM

San Antonio Spurs“ ir „Los Angeles Clippers“ serijoje prireiks lemiamų rungtynių, o „Chicago Bulls“ pasiekė vieną didžiausių pergalių NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje.

„Bulls“ net 54 taškų skirtumu 120:66 (34:16, 31:17, 26:19, 29:14) nušlavė „Milwaukee Bucks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4:2.

Iki rekordo „buliams“ pritrūko keturių taškų. Didžiausiu skirtumu pasiekta pergalė atkrintamosiose – 133:75 (1956-ųjų kovo 19 d.), kai Minesotos krepšininkai nugalėjo Sent Luiso ekipą.

Milvokyje intrigos nebuvo nuo pat mačo pradžios. Po pirmojo kėlinio „Bulls“ pirmavo 34:16, pertrauka prasidėjo Čikagos klubui pirmaujant 65:33.

Nugalėtojams Mike‘as Dunleavy pelnė 20, Pau Gasolis (8 atk. kam.) – 19, Jimmy Butleris – 16 taškų.

„Bucks“ gretose nė vienas žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, rezultatyviausiai žaidė 8 įmetęs Zaza Pachulia.

Rytų konferencijos pusfinalyje Čikagos komanda susitiks su „Cleveland Cavaliers“.

Čempionai – kritinėje situacijoje

„Spurs“ ir „Clippers“ poroje – maksimali intriga. Los Andželo krepšininkai NBA čempionų tvirtovėje šventė pergalę 102:96 (26:26, 25:25, 25:21, 26:24) ir išlygino serijos rezultatą 3:3.

Lemiamas septintasis sutikimas vyks Los Andžele gegužės antrąją.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas (12 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk.) surinko 26, Chrisas Paulas ir J.J.Redickas – po 19 taškų.

„Spurs“ ekipoje Marco Belinelli ir Borisas Diaw pelnė atitinkamai 23 ir 17 taškų.

Greggui Popovichiui pritrūko atsarginių žaidėjų indėlio. Timas Duncanas (12 atk. kam.) ir Kawhi Leonardas (3/15 met.) įmetė po 12 taškų, Tony Parkeris (7 rez. perd., 4/12 met.) – tik 8.