„Clippers“ monstrą pristabdę „Rockets“ išnešė sveiką kailį

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

May 7, 2015, 8:33 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 5:32 PM

Los Angeles Clippers“ klubas Hjustone antrąsias rungtynes iš eilės žaidė be savo atakų dirigento Chriso Paulo, tačiau monstriškai rungtyniavęs Blake‘as Griffinas vos nenubloškė Donato Motiejūno ekipos į sunkiai pakeliamą nokdauną. Tačiau „Houston Rockets“ pristabdė varžovų aukštaūgį ir šventė pergalę 115:109 (35:24, 21:41, 27:20, 32:24).

NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatas lygus – 1:1. Serija keliasi į Los Andželą.

Po sėkmingo pirmojo ketvirčio „Rockets“ prisivirė košės antrajame, kurį pralaimėjo net 21:41.

„Clippers“ per jį pataikė net 12 dvitaškių iš 14 ir 4 tritaškius iš 7. Nesustabdomai rungtyniavo Los Andželo klubo aukštaūgis Blake‘as Griffinas, iki pertraukos surinkęs net 26 taškus.

Tiesa, po pertraukos per du kėlinius „Rockets“ leido svečiams įmesti tik trimis taškais daugiau nei antrajame – 44.

Beje, trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje B.Griffinas pelnė jau tik 8 taškus, iš viso – 34 (15 atk. kam.).

Jam geriausiai talkino Jamalas Crawfordas (19 tšk.), DeAndre Jordanas (16 tšk., 12 atk. kam.), J.J.Redickas (12 tšk.) ir Austinas Riversas (10 tšk.).

Nugalėtojams Jamesas Hardenas (7 rez. perd.) surinko 32, Dwightas Howardas (16 atk. kam.) – 24, Trevoras Ariza – 15 (13 atk. kam.), Corey Breweris – 11, Terrence‘as Jonesas ir Jasonas Terry – po 10 taškų.

Lietuvis Donatas Motiejūnas dėl nugaros traumos šį sezoną neberungtyniaus. Jis susitikimą stebėjo nuo atsarginių suolo.