„Rockets“ ekipą po pertraukos sugniuždė varžovų trenerio sūnus

D.Riverso sūnus Austinas tapo lemiamo spurto herojumi.<br>AP nuotr.

May 9, 2015, 10:03 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 10:58 AM

Houston Rockets“ krepšininkams toliau tenka vytis savo varžovus NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalyje. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa svečiuose 99:124 (24:33, 33:31, 19:35, 23:25) nusileido „Los Angeles Clippers“ ir serijoje atsilieka 1:2.

„Clippers“ gretose į aikštę sugrįžo pirmąsias dvi rungtynes praleidęs įžaidėjas Chrisas Paulas.

Tiesa, ne jis buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė du „Clippers“ gynėjai – Austinas Riversas, trenerio Doco Riverso sūnus, pelnė 25 taškus ir trečiajame kėlinyje surengė lemtingą spurtą.

Kai „Clippers“ trečiajame kėlinyje spurtavo 20:3, A.Riversas per šią atkarpą pelnė 15 taškų, o „Clippers“ prieš ketvirtąjį kėlinį atitrūko 99:76.

Tuo tarpu snaiperis J.J.Redickas „įsūdė“ 31 tašką.

Blake‘as Griffinas (14 atk. kam., 7 kl.) prie pergalės pridėjo 22, Jamalas Crawfordas (6 per. kam.) ir Ch.Paulas (7 rez. perd., 23 min.) – 12 taškų.

D.Motiejūno ekipoje Jamesas Hardenas (11 rez. perd.) pelnė 25, Dwightas Howardas (14 atk. kam.) – 14, Jasonas Terry – 13, Terrence‘as Jonesas – 12 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks Los Andžele.

D.Motiejūnas dėl nugaros traumos nepadės „Rockets“ iki sezono pabaigos.