„Rockets“ – ant bedugnės krašto, D. Howardas buvo išvarytas

„Houston Rockets“ komanda išvykoje 95:128 (33:30, 21:30, 25:43, 16:25) nusileido „Los Angeles Clippers“ komandai ir patyrė trečiąją nesėkmę. Vakarų konferencijos pusfinalyje iki keturių pergalių „Clippers“ pirmauja 3-1.

D.Howardas ginčijosi su teisėjais.<br>AP nuotr.

May 11, 2015, 8:12 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 7:54 AM

„Rockets“ lygų žaidimą pavyko išlaikyti tik pirmajame kėlinyje. Vėliau „Clippers“ tik tolo. Trečiajį kėlinį šeimininkai laimėjo 43:25 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 24 taškų persvarą (103:79).

Ketvirtajame kėlinyje D.Howardas užsidirbo šeštąją pražangą. Audringai sureagavęs puolėjas gavo antrąją techninę pražangą ir buvo išvarytas. Iš viso puolėjas pelnė 7 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Rockets“ ekipai J.Hardenas pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

T.Ariza pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, 16 taškų pelnė J.Terry.

Nugalėtojams D.Jordanas pelnė 26 taškus ir atkovojo 17 kamuolių. B.Griffinas surinko 21 tašką ir 8 atkovotus kamuolius, 18 taškų prie pergalės pridėjo J.Redickas.

Jei Hjustone penktosiose serijos rungtynėse antradienį „Clippers“ iškovos pergalę, ji pirmą kartą klubo istorijoje pateks į konferencijos finalą.“

„Rockets“ ekipos kovą iš šono stebi po nugaros operacijos sveikstantis puolėjas iš Lietuvos Donatas Motiejūnas.