L. Jameso metimas atnešė pergalę ir išlygino serijos rezultatą

„Cleveland Cavaliers“ komanda išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą 2-2. Ji išvykoje 86:84 (26:28, 23:17, 12:23, 25:16) nugalėjo „Chicago Bulls“. Svečių pergalę lėmė lyderio LeBrono Jameso metimas.

L.Jamesas (kairėje) pelnė pergalingą metimą.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

May 11, 2015, 7:45 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 7:54 AM

Po trijų kėlinių „Cavaliers“ atsiliko 61:68. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo 9 taškais be atsako ir persvėrė rezultatą (70:68).

Likus 9 sekundėms D.Rose'as išlygino rezultatą, bet kai „Bulls“ jau galvojo apie pratęsimą iššovė L.Jamesas. Gavęs tikslų perdavimą jis per varžovo rankas metė iš aikštės krašto ir išplėšė pergalę.

Iš viso „Cavaliers“ lyderis pelnė 25 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir 8 kartus suklydo.

15 taškų nugalėtojams pelnė T.Mozgovas, jis taip pat atkovojo 9 kamuolius. 13 taškų pridėjo J.R.Smithas.

D.Rose'as „Bulls“ ekipai surinko 31 tašką, 19 pridėjo J.Butleris. Jie vieninteliai šeimininkų komandoje pelnė dviženklį taškų skaičių. J.Noah pelnė 8 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Penktosios rungtynės antradienį bus žaidžiamos Klivlande.