„Cavaliers“ į kitą etapą žengė su pavojinga lyderio netektimi

„Cleveland Cavaliers“ krepšininkams pakako ir penkiolikos LeBrono Jameso taškų patekti į NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalį. Šeštosiose rungtynėse Čikagoje „Cavaliers“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Bulls“ 94:73 (33:31, 25:13, 15:16, 21:13) ir laimėjo seriją 4:2.

K.Irvingas antrajame kėlinyje patyrė traumą ir aikštėje nebepasirodė.<br>AP nuotr.

May 15, 2015, 7:37 AM, atnaujinta Jan 3, 2018, 6:14 PM

L.Jamesas Rytų konferencijos finale žais jau penktąjį kartą iš eilės. Jame „Cavaliers“ susitiks su „Atlanta Hawks“ ir „Washington Wizards“ poros nugalėtoju. 3:2 serijoje pirmauja „Hawks“.

Tiesa, varžovo „Cavaliers“ laukia su nerimu.

Jau antrojo kėlinio pradžioje užlipęs ant komandos draugo Tristano Thompsono kelio traumą patyrė Kyrie Irvingas.

Iš skausmo „Cavaliers“ įžaidėjas krito ant parketo ir atsikėlęs nepajėgė priminti kojos. Likusį laiką K.Irvingas praleido ant atsarginių suolo.

Tiesa, pirminiais duomenimis, K.Irvingo trauma nėra tokia rimta, kad jam kiltų pavojus šį sezoną nebeišbėgti į aikštę.

Atkrintamosiose varžybose anksčiau dar ir čiurną bei kelį susižeidęs „Cavaliers“ įžaidėjas jau prieš tai jautė traumų padarinius, todėl ši kelio trauma gali dar labiau pristabdyti aikštės generolą.

„Cavaliers“ pergalę nukalė pagalbiniai žaidėjai. Australas Matthew Dellavedova surinko 19, L.Jamesas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) – 15, Tristanas Thompsonas (17 atk. kam.) ir Imanas Shumpertas – po 13, J.R.Smithas – 12 taškų.

Pralaimėjusiems Jimmy Butleris surinko 20, Derrickas Rose‘as – 14, po traumos į aikštę grįžęs Pau Gasolis – 8 taškus.