D. Lavrinovičius ir R. Kaukėnas stebuklingai gelbėjosi Italijoje

Italijos čempionato ketvirtfinalį pergalingai pradėjo abu lietuviški klubai – Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ir Venecijos „Reyer“.

D.Lavrinovičius pelnė daugiau taškų nei žaidė minučių.<br>G.Šiupario nuotr.

May 20, 2015, 12:53 AM, atnaujinta Nov 27, 2017, 6:57 PM

„Grissin Bon“ su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu 78:76 (7:30, 25:20, 23:15, 23:11) palaužė Brindisio „Enel“ krepšininkus, nors pirmąjį kėlinį varžovai laimėjo net 23 taškų skirtumu.

D.Lavrinovičius per 16 minučių pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 4 kartus.

R.Kaukėnas aikštėje praleido 21 minutę, įmetė 10 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taisykles pažeidė 4 sykius.

Lietuviams geriausiai talkino 13 taškų surinkęs Amadeo Della Valle‘is (13 tšk.). Pralaimėjusiems Reggie Cournoohas surinko 18 taškų.

Kitose rungtynėse „Reyer“ klubas namuose 79:70 (18:21, 22:19, 25:15, 14:15) pranoko Kantu „Acqua Vitasnella“ su Metta World Peace priešakyje.

D.Dulkys težaidė dvi minutes, per kurias spėjo du sykius prasižengti.

Nugalėtojams Hrvoje Peričius pelnė 14 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose M.World Peace per 22 minutes surinko 6 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit.).