„Galatasaray“ šventė fantastišką pergalę, M. Pocius susižeidė

Keturių žaidėjų traumos nesustabdė Stambulo „Galatasaray“ komandos nuo fantastiškos pergalės Turkijos čempionato ketvirtfinalio serijoje. Martyno Pociaus atstovaujama „Galatasaray“ 70:69 (18:14, 14:16, 19:14, 12:19, 7:6) per pratęsimą pranoko Stambulo „Fenerbahce“ klubą ir serijos iki dviejų pergalių rezultatą išlygino 1:1.

M.Pocius traumą patyrė pirmajame kėlinyje.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

May 24, 2015, 8:04 PM, atnaujinta Nov 26, 2017, 8:29 PM

Šiose rungtynėse susižeidė M.Pocius. Sinanas Guleras žaidė iki pat pabaigos, nors irgi buvo patyręs traumą. Būtent jo metimas ir lėmė „Galatasaray“ pergalę.

Per mačą dėl traumų iškrito Vladimiras Micovas ir Enderas Arslanas.

M.Pocius traumą patyrė pirmajame kėlinyje. Jis per septynias minutes spėjo pramesti dvitaškį, atkovoti du kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, kartą suklysti, blokuoti metimą ir dukart prasižengti.

S.Guleras pelnė 20 taškų, o J.Carteris – 17. „Fenerbahce“ klube rezultatyviausias buvo Bogdanas Bogdanovičius, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Nemanja Bjelica atkovojo 12 kamuolių ir pelnė tiek pat taškų.