Ispanijos čempionato finiše – rezultatyvus M. Kuzminskas

M.Kuzminskas pelnė 13 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

May 24, 2015, 11:18 PM, atnaujinta Nov 26, 2017, 8:04 PM

Mindaugas Kuzminskas ir Marius Grigonis Ispanijos krepšinio čempionato finiše džiaugėsi pergalėmis.

M.Grigonis į aikštę grįžo po pusantro mėnesio ir iškart džiaugėsi sensacinga pergale. Manreso „La Bruixa d'Or“ ekipa 90:80 (10:22, 22:17, 31:22, 27:19) įveikė iki šiol namuose niekada nepralaimėjusios Madrido „Real“ komandos, kurios marškinėlius vilki Jonas Mačiulis.

M.Grigonis prieš Eurolygos čempionus žaidė vos penkias minutes – per šį laiką jis prametė dvitaškį, tritaškį ir kartą prasižengė. J.Mačiulis į Manreso komandos krepšį įmetė 8 taškus (dvitaškiai: 1/ 2, tritaškiai: 1/ 4, baudų metimai: 3/ 4). Jis per 13 minučių atkovojo keturis kamuolius ir kartą prasižengė.

„Real“ komandoje Sergio Llullas pelnė 19 taškų. Manreso komandoje 21 tašką pelnė D.K.Seeley.

Manreso klubui pergalė leido išsaugoti vietą aukščiausioje Ispanijos krepšinio lygoje. „Real“ ir po pralaimėjimo liko reguliariojo sezono nugalėtoja.

Rinko taškus

Kitose rungtynėse Malagos „Unicaja“ per pratęsimą 94:93 (19:22, 22:14, 17:16, 24:30, 12:11) nugalėjo Bilbao „Dominion Basket“ komandą. Tai buvo pirmoji Joano Plazos auklėtinių pergalė per šešis pastaruosius mačus.

M.Kuzminskas žaidė 17 minučių ir pelnė 13 taškų (dvitaškiai: 2/5, tritaškiai: 2/3, baudų metimai: 3/ 4), kartą suklydo, keturiskart prasižengė.

„Unicaja“ komandoje Ryanas Toolsonas pelnė 22 taškus, o F.Vazquezas – 14.

„Dominion Basket“ ekipoje Quino Colomas atliko 11 rezultatyvių perdavių ir pelnė 19 taškų.