D.Howardas (dešinėje) mėgina sulaikyti „Warriors“ didvyrį S.Curry.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

May 24, 2015, 9:21 AM, atnaujinta Nov 26, 2017, 11:03 PM

NBA Vakarų konferencijos finalo serija persikėlė į Hjustoną ir čia „Houston Rockets“ sirgaliai liko stipriai nusivylę. „Golden State Warriors“ krepšininkai išvykoje sužaidė geriau nei namuose, kai 115:80 (30:18, 32:19, 30:24, 23:19) sutriuškino šeimininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė 3:0.

Pirmuosius du mačus „Warriors“ savo aikštėje laimėjo gerokai mažesniu skirtumu – 110:106, 99:98.

Hjustono ekipą į neviltį varė reguliariojo sezono naudingiausias žaidėjas. MVP titulą atsiėmęs 27 metų 191 cm ūgio įžaidėjęs pelnė net 40 taškų.

S.Curry šiose rungtynėse buvo nesustabdomas ir varžovus žlugdė tritaškiais, kurių pataikė septynis iš devynių. Po trijų kėlinių jis buvo pelnęs 37 taškus. Likus žaisti penkias su puse minutės treneris leido jam ilsėtis. Po jo septintojo tritaškio tuomet „Warriors“ pirmavo 103:73. Jis taip pat atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo septynis kamuolius.

„Rockets“ lyderis ir antras MVP rinkimuose likęs Jamesas Hardenas pelnė 17 taškų. Jis pataikė dešimt iš vienuolikos baudų metimų, tačiau iš žaidimo atakavo tragiškai. J.Hardenas pataikė vos vieną tritaškį iš penkių ir du dvitaškius iš vienuolikos.

„Rockets“ naudojosi ir Dwighto Howardo paslaugomis, nors šis dar pirmosiose rungtynėse patyrė kelio traumą. D.Howardas pelnė 14 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Warriors“ komandoje po 17 taškų pelnė Draymondas Greenas ir Klay'us Thompsonas.

„Warriors“ komandai dabar trūksta vos vienos pergalės iki NBA finalo, kuriame šis klubas paskutinį kartą žaidė 1975 metais. Ketvirtosios rungtynės vyks 4 valandą antradienį (Lietuvos laiku).

„Rockets“ ekipai priklausantis Donatas Motiejūnas nežaidžia dėl traumos. Krepšininkui sezonas jau baigtas.