L. Kleiza ir „Emporio Armani“ Italijoje – per žingsnį nuo fiasko

Italijos čempionė Milano „Emporio Armani“ komanda, kurios marškinėlius vilki lietuvis Linas Kleiza atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. „Dizaineriai“ trečiose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 76:84 (17:20, 26:19, 17:26, 16:19)dar kartą nusileido Sasario „Banca di Sardegna“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2.

L.Kleiza per 25 žaidimo minutes pasižymėjo 6 taškais.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

eurobasket.lt ir lrytas.lt inf.

2015-06-03 00:52, atnaujinta 2017-11-24 19:49

Milano klubas žūtbūt turės laimėti kitas rungtynes, kurios taip pat vyks Sasaryje.

L.Kleiza per 25 žaidimo minutes pasižymėjo 6 taškais (2/5 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, prarastu kamuoliu ir 3 asmeninėmis pražangomis.

Nugalėtojus į pergalę vedė Shane'as Lawalis (9 atk. kam.) pelnęs 19 taškų, Jerome'as Dysonas įmetė 16, Rakiimas Sandersas – 14 taškų.

„Emporio Armani“ nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Alessandro Gentile (4/9 trit.,7 atk. kam.) žaidimas, italo sąskaitoje 27 taškai, Samardo Samuelsas (11 atk. kam.) pridėjo 15 taškų.