„Real“ su J. Mačiuliu išsigelbėjo Ispanijoje ir spruko iš arenos

Valensijos „Basket“ ekipa buvo labai arti antrojo antausio Madrido „Real“ ekipai Ispanijos krepšinio pirmenybių pusfinalyje.

J.Mačiulis ir vėl neišsiskyrė.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 10, 2015, 1:03 AM, atnaujinta Nov 23, 2017, 11:11 AM

Šeimininkai tik po pratęsimo 100:103 pralaimėjo „Real“ klubui, kuris serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:1. Pergalę „Real“ perlnė tritaškis paskutinėmis sekundėmis, kurį imetė Sergio Llullas. Po šio metimo Madrido ekipa spruko iš arenos, kuri buvo įsiaudrinusi dėl palankių teisėjų sprendimų „Real“ atžvilgiu.

Pratęsimo galėjo ir nebūti, nes baigiantis ketvirtam kėliniui „Basket“ žaidėjas įmetė sudėtingą dvitaškį, tačiau peržiūrėję vaizdo įrašą teisėjai nusprendė, kad metimas buvo atliktas pasibaigus atakai skirtam laikui.

Jonas Mačiulis ir vėl buvo blankus puolime – lietuvio sąskaitoje 2 taškai ir trys atkovoti kamuoliai.