D. Sabonio vedini lietuviai pralaimėjo čekams

Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų krepšinio rinktinė šeštadienį pralaimėjo ir antrąsias kontrolines rungtynes prieš Čekijos bendraamžius 64:67 (20-26, 22-15, 8-14, 14-12). Lietuvių neišgelbėjo ir puikus Domanto Sabonio žaidimas.

D.Sabonis surinko 30 naudingumo balų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

LKF

Jun 14, 2015, 10:13 AM, atnaujinta Nov 22, 2017, 2:42 PM

Jauniausias Arvydo Sabonio sūnus per 27 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių išprovokavo 10 pražangų ir surinko 30 naudingumo balų.

Daugiau nė vienas lietuvis neįmetė daugiau nei 9 taškų.

Lietuvos rinktinė pataikė tik 3 iš 19 tritaškių (15,8 proc.), kai čekai realizavo 9 iš 20 (45 proc.).

Ketvirtajame kėlinyje lietuviai surengė įspūdingą spurtą – 13:0 – ir išsiveržė į priekį 64:57, tačiau po to, baigiantis ketvirčiui, praleido 10 „sausų“ taškų ir pralaimėjo 64:67.