Po pralaimėjimo Rusijai krepšininkės skubėjo prie kompiuterių

Europos žaidynių Azerbaidžano sostinėje Baku „3 prieš 3“ rungtynėse Lietuvos krepšininkės trečiadienį 15:21 nusileido Rusijos komandai.

Europos žaidynių Baku krepšinio „3 prieš 3“ turnyre Lietuvos krepšininkės pralaimėjo Rusijai ir grupės varžybose užėmė trečiąją vietą.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

Kęstutis Rimkus, specialiai Lrytas.lt iš Baku (Azerbaidžanas)

Jun 24, 2015, 7:50 PM, atnaujinta Oct 29, 2017, 1:41 PM

„Rusija prieš tai pralaimėjo Rumunijai ir tada visą pyktį išliejo ant mūsų. Pataikė viską, ką metė“, – sakė Lietuvos rinktinės žaidėja Kornelija Balčiūnaitė.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir sužinokite visas karščiausias naujienas greičiausiai – tapkite gausios lrytas.lt sportas grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Rusijos krepšininkės pataikė net 5 iš 7 tritaškių beveik pripildytoje 3 tūkst. vietų lauko arenoje ir po pergalės prieš Lietuvą užėmė antrąją vietą grupėje. Pirma pozicija atiteko rumunėms.

Nors mūsų šalies komanda antradienį 14:12 įveikė Rumuniją ir 18:9 Izraelį, šios dienos nesėkmė ir netikėtas rusių pralaimėjimas (16:21) rumunėms sujaukė situaciją grupėje ir lietuvės liko trečios.

„Grupė buvo nelengva, rusės laikomos viso turnyro favoritėmis, – priminė treneris Mindaugas Budzinauskas. – Bet iš esmės tai buvo geras pasirengimas atkrintamosioms varžyboms.“

Į atkrintamąsias kovas pateko visos 16 komandų, o lietuvių varžovės paaiškės trečiadienį vakare.

Aštuntfinaliui krepšininkės norėtų šiek tiek pakeisti žaidimą. „Vis bandome kiekvieną kamuolį įkišti įmesti Kristinai (Alminaitei, – red.). Reikia ir kitoms mums aktyviau sužaisti“, – kalbėjo K.Balčiūnaitė.

Šį vakarą sportininkų kaimelyje krepšininkės, o taip pat ir Lietuvos krepšininkai planuoja įsijungti kompiuterius ir žiūrėti Europos čempionato „5 prieš 5“ ketvirtfinalio rungtynes tarp Lietuvos ir Baltarusijos komandų.

„Sirgsime kaip išprotėję“, – planavo treneris M.Budzinauskas.

„Lietuva laimės, net neabejoju“, – pranašavo K.Balčiūnaitė.